במקלדת האמוג׳י הרגילה שלנו כל התינוקות מחייכים והנשים רוקדות סלסה. שלוש אמהות שהמלאי המוגבל הזה פשוט לא הספיק להן. מכיוון שהזמן שלהן להביע את עצמן במילים היה בהחלט קצר, אבל הצורך לשתף גדול מאי פעם, הן החליטו לייצר סמלילים חדשים שיבואו לעזרה: מחיתולים מסריחים דרך כתמי חלב על הציצי ועד למידת הפתיחה בלידה. המקלדת החדשה נותנת את כל הסמלים שאם זקוקה להם כדי לא להכביר במילים.

האמהות היזמיות שרה רובינסון, האנה האדסון ונטלי רלסטון יצרו את המקלדת ׳אמוג׳ימאם׳ שהורדתה מאייטיונז עולה שני דולר ומספקת 250 אמוג׳יז שכל אם הרה, יולדת ומגדלת תיהנה מהם נורא. יש שם את כל סוגי הגמילות, אולטרסאונדים, שאיבות חלב, כוסות איסוף שתן וסמליל מיוחד עבור כל אחד משבועות ההריון, כולל הירק או הפרי שגודלו משתווה לגודל העובר בשלב הספציפי הזה. אפילו סופי הג׳ירפה נמצאת שם.

Happy #bumpday! EmojiMom celebrates bumps of all sizes and healthy pregnancies worldwide. #pregnancy #maternalhealth #whattoexpect

A photo posted by EmojiMom (@emojimomapp) on


״הרעיון למקלדת האמוג׳י הגיע לפני שנה, ברגעים פחות זוהרים בקריירה האימהית שלי״, אומרת רובינסון. ״יום אחד התארגנתי לצאת לעבודה, אחד מימי העבודה הראשונים שלי אחרי חופשת הלידה, והתינוק שלי השתין על כל בגדי העבודה שלי. זה היה נורא מצחיק, מתסכל, מבאס ורגע כזה שפורצים בו בבכי. כתבתי הודעה להאנה ונטלי וסיפרתי להן, גם הן היו בשלבי הורות ראשונים, וכולנו אמרנו יחד: חייבים לייצר אמוג׳י להרגשה הזאת!״


Our app features over 250+ emoji for moms -- here are some of our favorites! #momlife #appsformoms #emoji

A video posted by EmojiMom (@emojimomapp) on


התחושה הזו חזרה שוב ושוב, והאמהות החליטו למלא את החלל ולייצר את הסמלילים בעצמן. כשלוש אמהות טריות עם עבודה במשרה מלאה, לקח להן קצת זמן להתארגן על הפרוייקט ולהוציא אותו לפועל, אבל הן שכרו את שירותיה של מתכנתת ומאיירת, ושיחררו את המקלדת לחנות האפליקציות בסוף יולי, כשנה אחרי שהרעיון נבט במוחן העייף. הביקורות עד עכשיו מדהימות וממלאות את היזמיות באושר. ״האמהות כותבות לנו שהאמוג׳יז שלנו מייצגים את המציאות טוב יותר מכל סמליל אחר. המטרה המרכזית היא לגרום להורים לצחוק קצת, אבל גם לתת לאמהות תחושה שהן לא לבד, ושמבינים אותן גם ללא מילים. החוויה הראשונית של ההורות היא מאוד מבודדת. יש בה חלקים, כמו תחתוני הרשת השנואים למשל, שלא ממש מדברים עליהם עדיין".


Hello, Monday. #momlife #worldbreastfeedingweek #needcoffee

A photo posted by EmojiMom (@emojimomapp) on


״אמהות מניקות ולחוצות עם פליטות בשיער מתות על מה שעשינו", צוחקת רובינסון. ״יש לנו סמלילים של הפריות, סמליל של אם שצועדת בלב כבד בחזרה לעבודה, אמא הרה שמתענגת על כוס יין, ואמא אחרי לידה שחוגגת עם שמפניה. יש גם את תחתוני הרשת כמובן. אמהות היא כל הדברים האלה גם יחד״. היזמיות מתכננות להוסיף יותר אמוג׳יז לאבות בהמשך, כדי לא להשאיר אותם מחוץ למשחק. כרגע אפשר למצוא שם אב ששוכב סקין-טו-סקין עם תינוק, אבא זומבי ואבא מאכיל תינוק בבקבוק. היתר שייך לאמהות. ״אני וחברות שלי לא מפסיקות להשתמש במקלדת הזאת!״ כותבת משתמשת נרגשת. ״אני אוהבת את מגוון האפשרויות. זה כיף לתקשר ככה עם אמהות אחרות. הציורים עשויים היטב ומצחיקים, והם מתארים את כל הניואנסים המגוחכים של ההורות. אני כל כך שמחה שמישהו חשב לייצר כזה דבר״.

״אני יכולה לחלוק עכשיו את כל הקשיים והחלקים הטובים, הרעים והריחניים של היום שלי כאם חדשה״, כותבת משתמשת נוספת. ״זה חשוב לי, ואני מעריכה את המחשבה והעבודה הקשה שהוקדשה לכך על מנת שאוכל להביע את עצמי יותר טוב ולחלוק את חיי עם חברות".


Can we talk about these @emojimomapp, y'all?? I need these in my life! ������ #emojimom #mommylife #breastpump #pumpinpal #breastmilk #pregnancy #4thtrimester

A photo posted by Kristi @ Pumpin' Pal (@pumpinpalkristi) on


 >> האם נמצאה ההמצאה הכי חשובה מאז הגלולה?