כשמדברים על רגעים בלתי נשכחים בחיים, הרגע בו אנחנו פוגשים ואוחזים לראשונה בתינוק שלנו. קשה לתאר במילים מה עובר לנו בגוף, בלב ובראש ברגע הזה כי כל מילה מרגישה שהיא קטנה מדי נוכח החוויה המטורפת הזו. ובזמן שזה מרגיש כמו הרגע הכי אינטימי שיש, יש כאלה שמצליחים לגעת במיליוני אנשים רק בחיבוק אחד קטן. זה מה שקרה לג'סיקה ששם משפחתה נשאר אנונימי, אבל היא כבר מזמן לא.

"The Exact Moment She Fell Completely In Love With Him

"This is a video of the first time Jessica held her 10 week premature baby, Hugo.  After being delivered by c-section he was quickly whisked away to the NICU to be evaluated.  Jessica was only briefly able to see him as she needed to recover as well.  It wasn't until almost 60 hours later that Jessica was finally able to hold her baby boy for the first time.I took this video hoping to catch a moment,  never did I anticipate seeing the exact moment that she fell completely in love with him.  The bond between Mother and Son immediately solidified.  I hope that this video can show people that Love is the most important thing in anyone's life.  Without it we will simply exist, when the goal is to live."  <3 A Love What Matters Original Video#LoveWhatMatters

Posted by Love What Matters on Tuesday, February 16, 2016

הוגו, תינוקה של ג'סיקה נולד בניתוח קיסרי בשבוע 30, עשרה שבועות מוקדם מן הצפוי והוא הונח על חזה אמו 60 שעות לאחר שנולד. זהו המפגש הראשון ביניהם והוא תועד במצלמה ביתית. כך פורסם בעמוד הפייסבוק Love what matters שעוסק בדברים החשובים באמת בחיים. בסרטון ג'סיקה פורצת בבכי שכל כולו אושר, תדהמה ואהבה לבנה הרך. "צילמתי את זה כדי ללכוד את הרגע המיוחד. מעולם לא צפיתי במחזה שבו אישה מתאהבת במהירות כל כך. הקשר בין אם לילדה הוא מיידי וחזק מהרגע הראשון", נכתב בפוסט. "אנחנו מקווים שאנשים שייצפו בזה יבינו שאהבה זה הדבר הכי חשוב בחייו של אדם. בלעדיה אנחנו פשוט נפסיק להתקיים".

הסרטון שעלה לראשונה ב-16 בפברואר צבר למעלה מ-7 מיליון צפיות, שותף למעלה מ-44,000 פעמים וכ-125,000 לייקים. נשים רבות שצפו בו שיתפו בעצמו בתגובות את החוויות האישיות שלהן והוכיחו שזה כל מה שאנחנו צריכים בעצם בפיד שלנו. לא יותר. 

>> לעוד סרטונים של בייבי ויראלי