המיתוס גורס שאם את סובלת מצרבות בהריון זה סימן שלתינוק יש הרבה מאוד שיער על ראשו. ובכן, אם זה נכון – האמא הזאת סבלה מהיום הראשון שלה אבל היי, היא זוכה כעת להגיע לכותרות. תכירו את איזבלה קפלן, רק בת שלושה חודשים, אבל כבר מעוררת סערה בגין שיערה (סליחה, היינו חייבים). זו נולדה עם ערימת שיער מפוארת ומסודרת כשל שדרן חדשות מדופלם ואצלה כל יום הוא יום שיער ממש ממש טוב.

איזי, כפי שהיא מכונה על ידי הוריה – מקנזי ודייב קפלן, נולדה ב-8 בינואר 2016 והדבר הראשון שבלט עם בואה לעולם היה הפריזורה שעל ראשה שמזכירה במידה רבה עד כמעט מדוייקת את תסרוקתו של וויל פארל בסרט "חדשות בהפרעה": הכי מפוארת, שופעת ומפונפנת.

A photo posted by Mario Lopez (@mariolopezextra) on

איזי המתוקה שמלבד שיער מרשים, גם ידועה בחיוך מתוק ופרצוף כובש הפכה ויראלית כששותפה ברשת וזכתה ל-3 מיליון צפיות וכוכבים מוכרים עושים לה כבוד, כמו מריו לופז בעל שיער דומה שהעלה את תמונתה באינסטגרם הפרטי שלו. כמו כן, היא נעשתה ממית מבוקשת וכוכבת פוטושופ עסוקה בהחלט עם השוואות בלתי פוסקות למארק וולברג, יו ג'קמן ב"וולברין" והארי פוטר. 

וההורים? הם די מרוצים מהסיפור ובעיקר מהעובדה שבתם מעניקה אושר והומור לעולם. "מדהים לראות עד כמה יצירתיים אנשים וברור לנו שהכול נעשה בהנאה גדולה, זה מצחיק אותנו", אומר האב דייב. 

 

אישה ושיער חלק
משחקי הרשת: וולברין בתפקיד איזבלה | צילום: reddit

>> והנה עוד כמה ילדים עם יום שיער ממש אבל ממש מגניב