יש אנשים שמשלמים הרבה כסף בשביל לוק מדליק, חתרני ומקורי כמו של בריאנה וורט'י, צעירה מדרום קרוליינה. מאז שנולדה מסתובבת וורט'י עם קבוצת שיער לבנה בחזית הקודקוד, הבולטת מאוד על רקע השיער הכהה שלה. היא קיבלה את המראה המיוחד הזה הודות לתסמונת נדירה הנקראת פוליאוסיס, שבאה לידי ביטוי במחסור או בעודף מלנין בשיער הראש, הגוף או בעור.

"התסמונת עוברת אצלנו במשפחה כבר ארבעה דורות", סיפרה וורט'י לדיילי מייל, "לאמא שלי היה את זה וגם לסבתא שלי, אבל אנחנו לא יודעים אם גם בדורות לפניה כיוון שהיא הייתה מאומצת". לפני שנה וחצי ילדה וורט'י את בתה מיליאנה – שבאופן מדהים נושאת את אותה קבוצת שיערות לבנה באותו מקום בדיוק.

"לאחותי הצעירה אין את זה, ולכן לא ידעתי אם לילדה שלי יהיה", סיפרה האמא, "האמת היא שקיוויתי שכן. הכרבולת הלבנה היא חלק ממי שאני ומהייחוד שלי, וכשמיליאנה נולדה והניחו אותה עליי, ראיתי שיש לה את זה וממש שמחתי". מאז מנצלת האמא את הדימיון המפתיע בינה ובין בתה ומתעדת אותו בתמונות מקסימות אותן היא משתפת ברשתות החברתיות, וזוכה לפרגון המוני. "אני אלמד את הבת שלי שהיא יפה ומיוחדת ושאסור לה להקשיב לשום דבר אחר שאנשים רעים אומרים", אמרה וורט'י.

>> מה עובר על הוואגינה שלנו במהלך הלידה?