אומרים שצרות באות בצרורות, אבל במשפחת בורו, דווקא החדשות הטובות הן העולות על גדותיהן. בסרטון יוטיוב שהעלו טארה ובעלה זאק לערוץ שלהם, שלרוב מעלה סרטים העוסקים בטיפים להורים, ניתן לראות את האירועים כפי שקרו בבית המשפחה, כאשר ליותר מדי אנשים היו חדשות מרגשות לחלוק בעת ובעונה אחת.

טארה, האחות הגדולה, תכננה איך כשאחותה הקטנה קרלי ובעלה מייק יבואו לביקור, הם יחביאו לחמניה בתנור, וייתנו להם לנחש מה המשמעות העומדת מאחורי העניין. את ההודעה המצחיקה צילמו בוידאו, אבל איש לא התכונן למה שקרה מיד אחר כך, כאשר האחות הקטנה והמופתעת הגיבה לסיפורי האולטרסאונד הנרגשים של בני הזוג ב:״זה בדיוק כמו שקרה לנו!״

״הייתי בשוק מוחלט מההודעה שלה״, מודה טארה בפני ההאפינגטון פוסט, עכשיו שהסרטון הפך לוויראלי. ״לא חשבתי שהם ייכנסו להריון כל כך מהר, הייתי בטוחה שיש להם עוד שנה לפחות״.

זהו הילד הראשון של קרלי, והשלישי של טארה, ומועד הלידה הוא בהפרש של כמה שבועות, מה שיביא הרבה שמחה למשפחה. ״כשהבנתי שיהיו לנו ילדים בגילאים קרובים, זה שימח אותי מאוד״, טארה מודה.

למרות שהאחיות מתגוררות במרחק לא קטן האחת מהשניה, הן החליטו עכשיו לעשות הכל כדי לעזור אחת לשניה ולתמוך בתקופת ההריון הארוכה שעוד לפניהן. ״אנחנו כל היום בסנאפצ׳ט, מדברות על איך כל אחת מרגישה, ומראות את הבטן שמתחילה לגדול. זה כל כך כיף לעבור את ההריון עם מישהו קרוב אליך, שחווה את אותם הדברים".

>> האיש שכל אמא צריכה על המטוס