זוהר וסילויצקי היא שם מוכר עבור המתעניינות בבלוגים של אופנה בכלל, ובאלה שעוסקים בפלאס-סייז בפרט, אבל מסתבר שאפילו מי שהכי מזוהה עם קבלת הגוף המקומר וחגיגה של כל מה שנשי וטבעי ושופע מצליחה להרגיש את לחץ מכבש דימוי הגוף של אחרי ההריון. בפוסט שהעלתה לעמוד הפייסבוק שלה  ולאינסטגרם והפך לוויראלי, הסטייליסטית, הבלוגרית והדוגמנית חושפת את הבטן וגם את הלב, ומבהירה שנמאס לה מכל מי שמנסה להקטין אותה, תרתי משמע. 


This morning I noticed another fitness instructor advertising about getting back the body you used to have before you had your baby. This time, I couldn't leave it be. No, it's not always up to you. No, it's not only your weight. It's your whole life, your priorities, your freedom. Everything is different... And so is your body. Today I weigh less than before I had Lavi. My my skin is a wreck... Those lines, my tiger strips. I have a massive amount of skin due to how big my baby was... All the sit ups in world won't fix it. And it's okay. I'm okay. I might fix it sometime but for now we're okay. Those lines made me a mom. And being a mom is amazing... I don't ever wanna go back. I don't know how I lived before my baby... I don't need my body. It's a small price to pay for having so much joy in my life. And i'm still beautiful, with all my perfect imperfections.

A photo posted by Zohar Vasilevitsky (@zorikitmisssunshine) on


״בסוף מגיע השלב הזה שנשבר לי הזין״, כתבה זוהר, 27, אמא ובעלת הבלוג ׳ליטל מיס סאנשיין׳ בפוסט שזכה לאלפי לייקים ומאות שיתופים, ״נשבר לי הזין מהשקרים שדוחפים לנו לגרון כל מיני אנשים שמנסים לעשות כסף על חשבון חוסר הביטחון שלנו. נשבר לי ממאמני כושר שמבטיחים שיחזירו לנו את הגוף שהיה לנו לפני הלידה. נשבר לי מזה ששאריות של הריון ולידה הן מקור לבושה. נשבר לי מזה שאני צריכה להישאר בת 16 לנצח בשביל להיחשב לשווה משהו.


#shabbatshalom guys! Have a great #weekend !❤

A photo posted by Zohar Vasilevitsky (@zorikitmisssunshine) on

"בואו תנו לי לספר לכן כמה דברים על זה: הראשון שבהם הוא שלא תמיד זה תלוי בנו ולא תמיד זה עניין של משקל. אני שוקלת היום כנראה פחות ממה ששקלתי לפני ההריון. אני לא נשקלת אז משקלית אין לי שמץ, אני רואה על הבגדים. הכל גדול עלי. כפי שאתן רואות זה לא עזר לי. הריון של תינוק במשקל 4 קילו שבו לא עליתי יותר מדי עדיין הצליח להרוס לי את הבטן לחלוטין. זאת התמונה הכי נוראית שהעלתי לפייסבוק אי פעם. אין התייפיפות, אין ניסיון להסתיר או לקחת את הפוקוס. אני נולדתי בצד חסר המזל של הסקאלה בעניין של אלסטיות העור. העור שלי פריך ולא גמיש וההריון הותיר אותי עם סימני מתיחה מהמפשעה ועד למותניים. 80% מהבטן שלי מכוסה בסימני מתיחה ותאמינו או לא, זאת תמונה מחמיאה. במציאות הם עמוקים ועבים עוד יותר. העור שנמתח נשאר כשכבה רוטטת מעל הבטן, עור עודף. שכבה שבגלל שהיא רכה היא מוסיפה לי מידה במכנסיים ומשנה את המבנה שלי למראית עין. שכבה שתלויה מעל הבטן התחתונה. הפופיק החמוד שלי הפך למשהו הזוי בגלל המתיחה של העור. אני מתאמנת 5 פעמים בשבוע. אני עושה ספינינג אינטנסיבי, אימונים מטורפים שמשלבים כוח ואירובי ואני עושה דד ליפט עם 80 ק"ג. אני בכושר שיא ואני עדיין לא רזה ולא, לא קיבלתי בחזרה את הגוף שהיה לי.


My baby is 18 months old. I can't believe it. I'm a mom for a year and a half already. l'm #breastfeeding him for 16 months. The beginning was a mess. He wasn't nursing at all... I pumped and gave him my milk in bottles for 6 weeks. 6 frustrating, long weeks... Afterwards a miracle had happened to us and suddenly he just did it, he nursed! Now he's an addict, and i'm so happy it's this way. Breastfeeding it's to feed my baby in the best way i could. But it's also a way of life. A way of #motherhood, of #parenting. It's food but it's also his comfort when he needs it, it's his pain killer, it's a way to fall asleep. It's powerfull, it's amazing, it's what #nature meant for us. It's a goddess act, it's how #freya, #motherearth, #gaya raised their children, and it's how i will raise my kids.

A photo posted by Zohar Vasilevitsky (@zorikitmisssunshine) on


A photo posted by Zohar Vasilevitsky (@zorikitmisssunshine) on

"יש נשים ברות מזל שיכולות, זה קיים בהחלט. רוב הנשים לא כאלו ברות מזל. רובנו נשארות עם פסים של נמרות על הבטן, עור עודף, חזה נפול, פיגמנטציה, אגן רחב משהיה בעבר וביטחון עצמי ברצפה. אפילו אני, מלכת התעופה העצמית, הרגשתי שעולמי חרב עלי כשהבנתי עם מה נשארתי. כל כך רציתי את הגוף שלי בחזרה שמיד בתום משכב הלידה חזרתי לאימוני פילאטיס ולספינינג וזה עבד ממש טוב חודש ואז הגוף שלי בגד בי. כמעט והרסתי לעצמי את רצפת האגן. כל כך רציתי. וידעתי שאני בכושר ואני יכולה ואם יש מי שמצליחה למה שאני לא? אז לפעמים זה פשוט לא קורה. לפעמים זה לא תלוי בנו. אבל זה הרבה יותר מזה.

A photo posted by Zohar Vasilevitsky (@zorikitmisssunshine) on


Going out! Everything is by @asos

A photo posted by Zohar Vasilevitsky (@zorikitmisssunshine) on

 

"את לא תקבלי את הגוף שהיה לך לפני הילד, כי הכל שונה. הגוף שלך הוא דבר אחד מבין אלפים שמשתנים כשמחליטים להביא ילד. את לא תדעי יותר איך החיים מרגישים נטולי דאגות, את לא ישנה בלילות, תדירות הסקס משתנה, יש לך הרבה פחות זמן, בעיקר פחות זמן לעצמך. סדר העדיפויות שונה, העולם כולו שונה. וזה בסדר גמור! כי בחרנו את זה. בחרנו להביא ילד, והשעות על ספת ההנקה בלילה וחוסר השינה והזמן, זה משתלם. הוא מחייך או אומר לך תודה, מנשק אותך, וזהו. את נמסה. זה שווה את זה כי מדובר בהתאהבות חסרת מעצורים, באהבה הכי גדולה וטובה שהייתה לך. אנחנו נאחזות בגוף בניסיון להחזיר את הגלגל, בניסיון לקבל בחזרה משהו שהיה ואיננו עוד. אבל אין צורך בזה. הכל שונה וגם אנחנו שונות. אני לא רוצה לחזור אחורה. לא לחיים שהיו לי לפני לביא. אין לי מושג איך חייתי בלעדיו ואני לא רוצה לדעת. האמהות הפכה אותי לאדם טוב יותר. והבטן שלי שהרוסה? סימני המתיחה? הם מקור לגאווה. אני פאקינג אמזונה. אני יצרתי חיים. הגוף המדהים שלי גידל בתוכו תינוק. הגוף המהמם שלי הזין ומזין אותו כבר מעל לשנה וחצי. הגוף המדהים שלי הביא לי את לביא!״

A photo posted by Zohar Vasilevitsky (@zorikitmisssunshine) on

 

>> 3 ילדים בשנה אחת: צילומי הנשיות הסקסיים של אמא עסוקה במיוחד