אין תמונה
אחד מהימים היותר טובים
בפרסומות יש לתינוקות תלתלי משי רכים וזהובים, או לחלופין קרחת מבהיקה ותינוקית. במציאות המצב קצת שונה, וכל הורה יודע שרמות הדיבלול שעל ראשו של התינוק יכולות להבהיל אפילו ספר מנוסה. יש תינוקות עם טלאי שיער שמפוזרים בין קרחות, אחרים עם שבילים ריקים באמצע יערות שיער סמיך ואחרים פשוט מציגים רעמה מטורפת ובלתי נשלטת, שמשווה להם מראה משעשע למדי. Mommy Shorts, בלוג פופולרי של אמא אמריקאית בשם אילנה ווילס (אותו בלוג שהתחיל את שגעת התינוקות בספלים) הכריז על תחרות למציאת התינוק עם השיער הכי מוזר בעולם, שטף ההורים שרוצים לחלוק עם העולם את הפריזורה של הצאצא הפרטי שלהם הולך ומתגבר מיום ליום.  

ממוהוק מושקע ועד פריזורת אלברט איינשטיין

עד כה התקבלו לא פחות מ-400 תינוקות לתחרות. התנאי היחיד הוא להציג תסרוקת מעניינת: ואכן, כפי שאפשר לראות בתמונות, התינוקות עומדים בו בכבוד. מוהוק מושקע, שיער אלברט איינשטיין, תלתלים פרועים או המראה המחושמל – כל לוק זוכה לייצוג ראוי, וקשה שלא להתמוגג. ווילס מעניקה שם לכל תמונה – בדרך כלל על שם דמות מפורסמת, כמו אלוויס, דני דה-ויטו או אלברט איינשטיין, או חיה רלוונטית, כמו קיפוד, טווס או אריה.

"כל תמונה חדשה שמגיעה גורמת לי לחשוב שזהו, אני כבר לא אראה משהו יותר מצחיק ממנה, והופ – שוב מגיע מייל עם תינוק שגורם לי להתפקע מצחוק", אמרה ווילס ל"מייל-אונליין". באותו ראיון חשפה גם כי בתה, בת שישה חודשים בסך הכל, היא שנתנה לה את ההשראה לפרויקט המשעשע, ואמרה: "להארלו, הבת הקטנה שלי, יש שיער משוגע ממש מהיום שהיא נולדה בו. המוהוק שלה אפילו מככב על הכרזה שהכנתי לכבוד פתיחת התחרות, על רקע קו הרקיע של מנהטן". הבת הבכורה, מאזי, היוותה השראה לתחרות "התינוק המרושע", "ואני בטוחה ששתיהן תגדלנה עם חוש הומור מצויין בגלל זה", הצהירה האם הגאה והמסתלבטת. 

אין תמונה
יום שיער רע? הלוואי עלינו
אין תמונה
יש חשמל באוויר
אין תמונה
ספר, תוכל לעשות לי כזה?
אין תמונה
הכי חמודים שיש

בואו נראה לה מה התינוקות הישראליים שווים: תשלחו לנו את יום השיער הכי משוגע של התינוקות שלכם ל-ninemonth@mako.co.il או תעלו תמונה בפייסבוק של תשעה חודשים

>> טעם של ינקות: סוכריות על מקל בטעם של חלב אם