הסדרה משחקי הכס היא כבר אובססיה מתמשכת, ובכל שנות שידורה נולדו לא מעט ילדים. בכל שנה עולות לכותרות עוד תינוקות מתוקות להורים מעריצים שמחזיקות אחד משני שמות מאתגרים: חאליסי או דאינריז. תסריטאי הסדרה סידרו לצופים פיתול לא צפוי בעלילה, ויצרו מציאות חדשה שבה מורשתה של הדמות התהפכה מקצה לקצה, למחוזות אפלים ביותר.

בעוד דאינריז המומצאת החליטה לצאת ולשרוף אלפי אזרחים חפים מפשע, מצאו את עצמם הורים לחאליסיות קטנות מבולבלים מאוד. בינתיים עלו כמה הצהרות של אמהות לרשת, וכולן דבקות בשם שבחרו, לא מתחרטות, והחליטו פשוט להבליג ולהתעלם מהטוויסט המחריד באישיותה של חאליסי.

...and mama drinks and knows things #gettingreadyforgameofthrones #gameofthrones #newseason #babykhaleesi #kulturnjaca #blogger

52 Likes, 0 Comments - kulturnjača (@kulturnjaca) on Instagram: "...and mama drinks and knows things #gettingreadyforgameofthrones #gameofthrones #newseason..".


רק בשנה שעברה נרשמו 560 תינוקות אמריקניות בשם חאליסי, ועוד כ-50 שנרשמו בשם הזה באיותים אחרים. 163 תינוקות נרשמו בשם דאינריז ועוד עשר באיותים אחרים. "זה היה פרק אינטנסיבי", מספרת צ׳אני, אמא של חאליסי בת שנה, "אבל לא כעסתי עליהם על העלילה. זה דווקא מתאים לאישיות של חאליסי. היא הולכת עד הסוף עם מה שהיא מרגישה".

ניקו סוטו, אמא של חאליסי נוספת, אומרת שהפרק לא שינה אצלה כלום. "בחרנו את השם לא רק בגלל הסדרה, גם בגלל המשמעות של השם - מלכה. אני כן מצאתי את עצמי צועקת על הטלוויזיה בזמן הצפייה, אבל היי, מי לא היתה משתוללת כשהיא רואה את כל עולמה חרב ומתמוטט מולה? הרגשתי את הכאב של הדמות. אני יותר מתבאסת מהעובדה שהיא וג׳ון סנואו קשורים משפחתית. רציתי שהם יהיו ביחד לנצח".

#Repost @gotinsider * * * * * * Queen of Ashes... - {regrann from @emiliaclarkee} . . . . . . . . #gameofthrones #danerystargaryen #queenofashes

6 Likes, 0 Comments - Sam (@samw19841) on Instagram: "#Repost @gotinsider * * * * * * Queen of Ashes... - {regrann from @emiliaclarkee} . . . . . . ...".


אם בשם שיי, לה חאליסי נוספת, עוד לא צפתה בפרק כי היא מחכה לבעלה שיחזור משירות צבאי כדי לראות יחד. "קראנו לבתנו על שמה כי הערצנו אותה, זה שם מיוחד ורציתי שבתי תהיה אישה חזקה כמו חאליסי. זה לא השתנה. בתנו תמשיך להיות מלכה".

אב בשם נולאן צוחק על ההתפתחות הלא צפויה וטוען שחאליסי הפעוטה שלו דווקא מהדהדת את התוכנית. "קראנו לה על שם אישה יפהפיה ואצילית שהביאה חופש, והיא הופכת לנו מול העיניים לעריצה!".