אף מאמא פה לא תחטוף את שוק חייה אם נספר לה שהתשוקה והסקס דרייב צונחים דרמטית אחרי שמגיעים הילדים. כל הסיפור הזה של מחסור בשעות שינה, התמודדות עם טנטרומים והחלפות חיתולים בלתי פוסקות – הוא פשוט לא הדבר הכי מחרמן בעולם, בלשון המעטה.

אבל יש מאמא אחת שמאמינה שדווקא יש דרך לשמור על הניצוץ עם הפרטנר אחרי שהבית מתמלא בזאטוטים מנוזלים – ואפילו יש לה שם בשביל השיטה שלה. אחת הבלוגריות המפורסמות באוסטרליה, קונסטנס הול, היא בעלת הבלוג like a queen שהפך כבר לאתר תוכן לכל דבר. המאמא לארבעה קוראת לשיטה שלה after play, פרפראזה על המשחק המקדים המפורסם. היא התעניינה בנושא הדחף המיני שלה אחרי שגילתה שהוא קצת נעלם, ולכן ראיינה פרסונה מוכרת אחרת, סקסולוגית וגורו מיניות אוסטרלית בשם ד"ר ניקי גולדשטיין, והתעניינה לשמוע ממנה למה נשים יעדיפו "לשתות כוס תה ולאכול טוסט מאשר שהגבר שאת אוהבת יביא אותך לאורגזמה", והשתיים חלקו את הטיפים שלהן עם כל האמהות המרוטות שם בחוץ.

את הפוסט שלה בנושא איך להעלות את הדרייב המיני כשאת במערכת יחסים ארוכת טווח העלתה הול, 34, לפייסבוק, שם עוקבים אחריה למעלה ממיליון אנשים. הבסיס לשינוי, לטענתה, הוא התחשבות. "מי לעזאזל רוצה להיות עם בחור לא מתחשב בה???", כתבה הול על הוול שלה. "כשמישהו, למשל, משאיר טביעות נעליים עם בוץ על הרצפה שהרגע שטפת, או מגיע לפנייך מהעבודה ולא מתחיל להכין ארוחת ערב, או ישן עד מאוחר בזמן שאת פיזרת את כל הילדים לבית הספר. אני ממש לא רוצה אחד כזה". לטענתה של הול הזמן שזוגות ממוצעים מבלים בין הסדינים הולך ויורד, והסיבה לכך נעוצה בעיקר בסיבה שנשים עובדות יותר.

אצבעות, פיות וצעצועים הם העתיד

ד"ר ניקי הסבירה לה שאחת הסיבות שבגללן זוגות עושים פחות סקס היא בגלל שהאישה לא מרגישה שבן הזוג שלה מתחשב בה או מעריך אותה. לטענתה של הד"ר, הדרך להתגבר על זה היא שזוגות ישקיעו יותר במשהו שהיא מכנה "משחק מאוחר". והול מפרשנת בדרכה הישירה: "הסקס בדרך כלל נגמר כשהגבר גומר, מתגלגל לצד שני והולך לישון", כתבה, "אבל תנחשי מה – זה לא משאיר לך הרבה כיף. אחת הבעיות היא חוסר החשיבות של האורגזמה הנשית. אני אומרת שאצבעות, פיות וצעצועים הם העתיד. אני יודעת שקשה לקבל את העובדה שהאיבר הגברי המהולל לעיתים נדירות עושה את העבודה".

בעוד שזה אפשרי לאישה לגמור מחדירה בלבד, הסטטיסטיקה מראה שבערך 75 אחוז מהנשים לא מצליחות להגיע לאורגזמה רק מחדירה, כך דווח בחדשות ABC. לכן העצה של ד"ר ניקי והול, על זה שגברים צריכים למצוא דרכים לגרום לפרטנרית שלהם לגמור היא חשובה למדי. הול גם ציינה את העובדה שדחף מיני הוא דבר שמשתנה בין אנשים שונים, ויש זוגות ששוכבים פעם בשבוע, ויש גם כאלה שעושים את זה פעם בחודש. את כל הנתונים האלה, היא מציינת, היא שמעה מלא מעט זוגות שראיינה בנושא.

היא סיימה את הפוסט והזכירה לעוקבים שלה שלא ישכחו שהחיים הם משחק מקדים. "תזכרו את זה גברים, תעזרו לנו, תנו לנו עוד מגע פיזי לא מיני ומעל הכל – תתחשבו בנו. בגלל שמה שאתם עושים מחוץ לחדר השינה ישפיע על מה שיקרה בתוך חדר השינה".

 >> כמו בתולה: 8 דברים שלא אמרו לך על הסקס של אחרי הלידה