וויליאם, קייט והתינוק המלכותי (צילום: Ben A. Pruchnie, GettyImages IL)
החשיפה הראשונה של ג'ורג' | צילום: Ben A. Pruchnie, GettyImages IL


אז מה היה לנו השבוע? דוכסית אחת קיבלה צירים והעולם עצר את נשימתו. אחר כך, גם גילינו שהצירים התפתחו ללידה פעילה, ובזמן שקייט מידלטון נשמה, לחצה וכיווצה -התבשרנו שמדובר בבן זכר בריא ושלם. אחר כך, היולדת האומללה נאלצה לשים על עצמה שמלה כחולה עם נקודות, לבקש מהמאפרת ומעצבת השיער הצמודה לסדר אותה לפני שהיא יוצאת החוצה, אל קהל האנשים והעולם כולו, כדי לחשוף את ג'ורג' הקטן - התינוק שיכיר את הפפראצי כבר בחיתוליו.

אין ספק, התמונה הראשונה של ג'ורג' מסקרנת גם את מי שלא חי שם, בממלכה האפורה. יש משהו בתינוקות שתמיד גורם לנו לעצור ולראות, וכשמדובר בגנים משובחים ומשולבים כמו נניח אלה של אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט, או וויל וקייט, טום וקייטי וכן הלאה - אי אפשר להאשים אותנו. אז החלטנו לחזור לחשיפות הראשונות של הסלבס בייביז: משיילו ועד סורי. הנה הם לפניכם:

בראנג'לינה עשו את זה פעמיים. בפעם הראשונה זה קרה עם שיילו שנראתה כמו מלאכית, שילוב מובהק של אבא ואמא. על תמונת השער במגזין people הם קיבלו 4.1 מיליון דולר. זמן לא רב מאוחר יותר, הם עשו זאת בשנית עם התאומים ויויאן ונוקס, ששילשו להם את הסכום ועוד יותר. ההורים שלשלו לכיסם 14 מיליון דולר וזה ללא ספק הסכום היקר ביותר שמגזין שילם בעבור תמונה.

חשיפה ראשונה: כריסטינה אגילרה (צילום: people)
עשו קופה. בראנג'לינה עם שיילו | צילום: people

חשיפה ראשונה: בראנג'לינה (צילום: people)
בראנג'לינה מכים בשנית עם התאומים | צילום: people

אמה ומקס, התאומים של ג'ניפר לופז ומארק אנתוני היו בהחלט רווחים, אך לא באותה מידה כמו הקודמים להם. התמונה הראשונה של המשפחה המאושרת זיכתה את ההורים ב-6 מיליון דולר. יופי של סכום לחיתולים. 

חשיפה ראשונה: ג'ניפר לופז (צילום: people)
אמא לשניים. ג'ניפר לופז | צילום: people

מדהים איך תינוקות גוברים על שרירי חזה. מתיו מקונוהיי שרגיל להוריד חולצות בחר לשמור על חזות גברית לא פחות בתמונה הראשונה עם בנו ליווי. התמונה שלשלה לכיס הוריו 3 מיליון דולר. 

חשיפה ראשונה: מתיו מקונוהיי (צילום: OK!)
גם עם חולצה, זה עובד. מתיו מקונוהיי | צילום: OK!

מקס, בנם של כריסטינה אגילרה וג'ורדן ברטמן, היה מאוד עייף בצילומים למגזין people. אפילו הסכום 1.5 מיליון דולר לא הצליח להעיר אותו. 

חשיפה ראשונה: כריסטינה אגילרה (צילום: people)
ישן כל הדרך אל הבנק. כריסטינה אגילרה והפעוט | צילום: people

את אותו הסכום קיבלה גם אמא ג'סיקה אלבה בתמונה המקסימה הזאת עם בתה הונור. יש כבוד. 

חשיפה ראשונה: סנדרה בולוק (צילום: people)
"הוא מושלם". סנדרה בולוק גאה | צילום: people

סנדרה בולוק נראתה מאושרת במיוחד בצילומי השער עם בנה המאומץ, לואיס. "הוא פשוט מושלם", אמרה בראיון למגזין וסיפרה שהיא גאה להיות אמא של התינוק הזה, אותו אימצה בגיל שלושה חודשים וחצי מניו אורלינס. לא ידוע כמה שילמו לה על השער, אבל ניכר שכסף הוא לא האישיו אצלה. 

חשיפה ראשונה: ג'סיקה אלבה (צילום: OK!)
מקסימות. ג'סיקה והקטנה | צילום: OK!

הרבה מאוד מים עברו מאז התמונה המאושרת של בריטני ספירס וקווין פדרליין עם בנם שון פרסטון. השנה הייתה 2005, המחיר המדובר עמד על 500,000 דולר (סכום זעום ביחס למתחרים), והייתה תחושה של התחדשות באוויר. טוב, סוג של. 

חשיפה ראשונה: בריטני ספירס (צילום: people)
היו ימים. בריטני, קווין ושון | צילום: people

ניקול ריצ'י קיבלה מיליון דולר לכיס עבור צילום בנה השני, ספארו, המפוספס בחן רב. 

חשיפה ראשונה: ניקול ריצ'י (צילום: people)
פסים זה הכי להיט. ניקול ריצ'י | צילום: people

בדומה לוויל וקייט, קשה להאמין אבל גם טם קרוז וקייטי הולמס, אז זוג מאושר ואוהב לסורי הקטנה, החליטו להצטלם בהתנדבות. מגזין וניטי פייר היה גאה להציג את התינוקת היפהפה, ועוד יותר שמח לגלות שאין חשבונית מאחורי התמונה הזאת. 

חשיפה ראשונה: קייטי הולמס (צילום: vanity fair)
מתנדבים. מי היה מאמין שהתמונה של סורי ניתנה במתנה? | צילום: vanity fair

>> הריוניות בבגד ים: איך זה עובד?
הריון יפה לך: הצטרפי לעמוד הפייסבוק של תשעה חודשים