אמא, תינוק, סלקל, אוטו, מכונית, רכב, נסיעה (צילום: Jupiterimages, GettyImages IL)
איפה המוצץ שלך, קיבינימט | צילום: Jupiterimages, GettyImages IL
זה רשמי. אני חיה בתוך ערימה של מגבונים לחים וחיתולי טטרה. המכונית שלי נראית כמו מדף של סופר פארם, רק שהכל זרוק על הרצפה. ארגונית הבד מבית אימגנריום מציעה לעשות סדר במכוניות עם קטנטנים, וזה בול מה שאני צריכה עכשיו.

מדובר במתלה בד שנתלה על גב הכסא ובו שישה כיסים שנועדו להחזיק במקום אחד ומסודר את החפצים של הילדים. הארגונית עשויה מאריג חזק, מרופד ועם כיסי בד כפולים, כמו גם כיסי רשת וכאלה שנסגרים בסקוץ'. אהבתי במיוחד את מגוון התאים והגדלים השונים, ואת העיצוב הצבעוני והסופר שמח. 

בשורה התחתונה: עושה סדר בשיק. 149 שקלים, להשיג בחנויות אימגנריום

אין תמונה
מתלה בד לרכב של אימגנריום
בדיקת הריון דיגיטלית

אחרי שהבנתי שהמחזור שלי מאחר ביומיים-שלושה, ניסיתי את Clear blue digital, ערכת ההיריון החדשה של פרוקטר אנד גמבל. לא באמת האמנתי שהיא תיתן לי תוצאה בדוקה תוך זמן כל כך קצר, אבל חמש דקות אחרי שהאינדיקטור נגע בשתן, הופיע על הצג הדיגיטלי שאני בהיריון כולל מספר השבועות שלו. רק אחרי שפגשתי את הרופא שלי, שאישר לי את ההיריון ואת מספר השבועות המדויק עליו העידה הבדיקה, הבנתי שהיא לא מפספסת. 
69 שקלים, להשיג ברשתות הפארמים ובבתי המרקחת

אין תמונה
קליר בלו

בקטנה: עוד כמה מוצרים מעניינים

 חיתולי פליטה אורגניים של SwaddleDesigns
100% כותנה אורגנית וגימור סאטן כנראה לא מספיקים בשביל לעשות את העבודה. החיתולים, שנראים הכי של נסיכת אנגליה, קטנים מדי (46X20) ולא סופגים באמת. חזרנו לטטרה המסמורטטת הישנה והטובה שלנו.
135 שקלים, להשיג בחנויות המתמחות ובאתר החברה

תחליב סבון טיפולי לקטופיל של כצט
כשהחורף מגיע והילדים מתחילים לפרוח בסנטר ועל הצוואר, אנחנו ישר מוסיפים להם לקטופיל לאמבטיה. לא משנה אם הסיבה היא שינויים במזג האוויר, יובש או פריחה – הסבון הטיפולי מרגיע את העור הרך שלהם, וגם הריח שלו עושה לנו חשק להתכרבל.
59.9 שקלים, לשיג בחנויות הפארם

אין תמונה
מוצרים חדשים לתינוקות

בקבוקי הזכוכית של מאמ
בארץ זה לא מקובל, אבל באירופה ואמריקה בקבוקי הזכוכית נמצאים בכל מקום. על אף הרתיעה האוטומטית שלנו (זה יכול להישבר?), מסתבר שהבקבוקים עמידים במיוחד – ועושים לנו וי גדול על ייסורי המצפון בכל הנוגע לשימוש בחומרים ידידותיים יותר לסביבה.
59.90 שקלים לבקבוקים הקטנים, 79.90 לגדולים,  להשיג ברשתות הפארם, התינוקות וחנויות מתמחות

ריסוס אורגני נגד מזיקים
כשיש תינוק או אישה הרה בבית, אף אחד לא מעיז להכניס רעלים וכימיקלים – גם אם הג'וקים או הנמלים חוגגות. התכשיר החדש אורנג' גארד אינו רעיל ואין בו כימיקלים כלל, ולמעשה הוא עשוי מקליפות תפוזים שבאופן כלשהו מביאות לחנק של החרק ולמותו. הוא כל כך לא רעיל, שאתם יכולים אפילו ללקק אותו ולא יקרה לכם שום דבר. זה בלתי נתפס, אבל לראייה – אין סימן גולגולת על האריזה שלו, והוא מאושר על ידי כל הארגונים הרלוונטיים בארץ וגם בעולם. אנחנו אהבנו במיוחד את העובדה שהתרסיס הכיפי הזה (שמיועד לשימוש ביתי ועצמאי, ללא צורך לצאת מהבית או להרחיק ממנו בעלי חיים) פועל בקטלניות אפילו על יתוש הנמר האסיאתי המנוול – ומשאיר את התינוק מחוץ לכלל הסכנה.
99 שקלים למיכל של ליטר, להשיג ברשתות ובחנויות הטבע

>> איל שני טועם ומבקר אוכל של תינוקות