הוק בוכמאייר, שכבש עשרות אלפי לבבות בתמונה שהעלו הוריו לפייסבוק, שבר בשבוע שעבר את אותם לבבות בדיוק. בתמונה, שזכתה לעשרות אלפי לייקים, תגובות ושיתופים, נראה מייסון, אחיו התאום של הוק, כשהוא מחבק את אחיו הנאבק על חייו.  

"זו הפעם הראשונה שהם נגעו אחד בשני אחרי שיצאו מהרחם", כתבו הוריהם של השניים בפוסט שליווה את התמונה. ברגע שהנחנו את מייסון ליד הוק הוא פרש את זרועותיו וחייך, והרגשנו שכולם צריכים לראות את הרגע המקסים הזה". בני הזוג המשיכו לעדכן את העולם במצבו של הוק, שעבר "ימים טובים יותר ופחות".  

הבנים נולדו לפני קצת פחות מחודש, ב-18 באוגוסט. למרבה הצער, הוק נולד עם מום קשה - בקע סרעפתי, שאפשר לאיברי הבטן שלו להיכנס לבית החזה ולהפריע לריאותיו הקטנות והחלשות ממילא. הוא נאבק במשך ימים ארוכים, אבל ביום רביעי האחרון פרסמו הוריו את ההודעה הקשה ביותר שאפשר לדמיין.  

"הלבבות שלנו עצובים היום. הבחור הקטן והמתוק שלנו נמצא עם אלוהים עכשיו. הוא נפטר בשלווה, ואנחנו שמחים שהוא לא סובל יותר. אנא, תנו לנו זמן להתאבל בשקט ולהתחיל לחיות את חיינו בלעדיו".  

עד מהרה, הפך שטף התגובות על התמונה מאיחולי החלמה להבעת השתתפות בצער. "בחור קטן, למרות שחיית בינינו זמן קצר כל כך, ברור שנגעת בלבבות של אנשים רבים מספור", סיכם אחד הגולשים את הסיפור העצוב. 

>> ההחלטה הנוראית בחיי: להפסיק הריון של אחד מהתאומים