רוב הנשים יעשו הכל כדי לא להגיע לניתוח קיסרי. מיעוט זניח יעדיף את האופציה הניתוחית על פני לידה רגילה, אבל בשורה התחתונה, כרבע מהלידות מסתיימות מתחת לאזמל. עמוד פייסבוק חדש ותמוה החליט להשתלח באותן נשים, ולגנות אותן על "הבחירה" שעשו.  

Good advice from Matriarch Graber on behalf of The Circle of Matriarchs. They have delivered many babies over the years,...

Posted by Disciples of the New Dawn on Thursday, April 2, 2015

את העמוד הפוגעני וחסר הפשר (Disciples of the New Dawn, אם דחוף לכם) מתחזק אדם - כן, קראתם נכון, גבר - בשם פטריק אמברי, שכבר התפרסם בעבר בהתבטאויות קשות נגד זכויות נשים.  

הכיתובים הארסיים שהועלו לעמוד זכו ליותר מ-70,000 תגובות ומספר דומה של שיתופים - רובם המוחץ, יש לקוות, מאנשים שנדהמו מהטיפשות ולא הזדהו עם המסרים. 

_OBJבין הפנינים בעמוד אפשר למצוא ציטוטים כמו: "תודי בעובדות: לא באמת ילדת. אנא כבדי נשים נעלות ממך, שבאמת התאמצו כדי ללדת", "מספיק להיות אנוכית: נשים שאוהבות את התינוק שלהן עושות את הבחירה הנכונה, ולא יולדות בניתוח", "אמהות מזניחות שמצלקות לא רק עצמן - צריך לפתוח בחקירה נגד נשים שיולדות בניתוח" ו"אני בוחרת ללדת כי אני רוצה שהילד שלי יגיע למשהו בחיים". 

בקבוצה כבר השתלטו ממים רבים ללא צנזורה וללא גבולות. בעוד שיש הטוענים כי הממים הם למעשה סאטירה ולא משתפי פעולה, התקבלו כבר לא מעט דרישות להסיר את העמוד הפוגעני שעוסק בלא מעט סוגיות "קדושות" כמו גירושים והפלות, אך מר צוקרמן טרם אמר את דברו, והממים וההטפה ממשיכה ברשת. 

עוד ב-9 חודשים:

>> ניתוח קיסרי: שלב אחר שלב בתמונות
>> טיפים של אלופות לקיסרי מושלם

>> מדריך: איך מתכוננים ללידה טבעית?