כבר כתבנו בעבר על "דברים שרק הורים לתאומים יכולים להבין, אבל כזה עוד לא פגשנו. אב מבולבל אחד שנשאר אנונימי ברשת החליט להתייעץ עם גולשי Reddit, וחלק איתם את הסיפור המשפחתי המורכב. התאומים, אדם ואהרן, נולדו כפגים. אבל בעוד שאדם גדל ומתפתח היטב, אהרן זקוק לטיפול תרופתי קבוע - וההורים פשוט לא מצליחים להבדיל בינו לבין אחיו.  

"כבר ניסינו לסמן את אדם בפס קטן של טוש בלתי מחיק, אבל יום אחד סבתא שלהם שמרה עליהם, קילחה אותם ואחרי המקלחת, כשהפס ירד, נתנה את התרופה לאדם במקום לאהרן. אנחנו חייבים פתרון קבוע, נראה לכם שקעקוע או פירסינג יעבדו? זה מסוכן מאוד, אדם היה מאושפז כמה ימים להשגחה אחרי הטעות של סבתא שלו, וניסינו כבר הרבה שיטות: לשים לק על ציפורן של אחד מהם, להלביש שונה, צמידים - אבל צריך משהו יותר ברור וקבוע - כמעט איבדתי את שני הבנים, את אהרן כי לא קיבל את התרופה שלו ואת אדם כי הוא קיבל תרופה שלא היה צריך, ואנחנו חייבים משהו קבוע שלא יאפשר מקום  לטעויות".

ייתכן - ואנחנו מנסים להיות זהירים - שהאבא הזה הוא לא העיפרון הכי מחודד בקלמר. מצד אחד, הוא מעלה נושא חשוב: בלבול בין תאומים זהים, שוודאי קורה כל הזמן אבל במקרה שלו עלול להיות מסוכן, בגלל כאמור מצב בריאותי מורכב של אחד מהם. מצד שני, הפתרון שהוא שוקל כל כך מופרך וטפשי, שממש לא ברור איך אף אחד בסביבתו לא הציע לו לענוד לאחד מהם צמיד בטיחותי על היד או הרגל, או פשוט להלביש אותם בצבעים שונים באופן קבוע.  

באופן מפתיע, במקום להזעיק את שירותי הרווחה, הגולשים דווקא תמכו באב המבולבל, הציעו פתרונות ביניים כמו קעקוע חינה (שכמו פס מרקר או לק לציפרניים, לא בדיוק מומלץ לתינוקות קטנטנים) או קעקוע של נקודה קטנה על הרגל, שייראה כמו נמש למי שלא יודע מה עומד מאחוריו. בסופו של דבר, למרבה המזל, התייעץ האב גם עם רופא הילדים של התאומים, שאיים עליו כי ידווח עליו לרשויות אם יעז לקעקע את אחד הילדים, וככל הנראה החליטו בני הזוג לרדת מהרעיון.