דנה גרוצקידנה גרוצקי: מדגמנת היריון באבישג ארבל, ו (צילום: צי'נו,  יחסי ציבור )
דנה גרוצקי: מדגמנת היריון באבישג ארבל, ומדגמנת גוף פוסט היריון | צילום: צי'נו, יחסי ציבור
אחרי היריון חלומי, לדבריה, שכלל בין היתר גם קמפיין לאבישג ארבל, מתפנה דנה גרוצקי לשלב הבא: אמהות לתינוקת בת אוטוטו שלושה חודשים. הלידה המרגשת התרחשה בערב ראש השנה כשרגע לפני הארוחה החגיגית, החלו הצירים להתפתח ובתוך דקות - מצאה עצמה גרוצקי בבית החולים. שעות ספורות לאחר מכן נולדה אלכס. בזמן שחלף, ניכר כי האמהות מטיבה עם גרוצקי היפה. על אף שלא עלתה הרבה במשקל (וגם לא טרחה להישקל), ניכר שהיא חזרה לעצמה מהר מאוד כבר חודש אחרי הלידה. היא חוגגת את חופשת הלידה בסיבובים בפארקים, בתי קפה, ונשנוש של אלכס המתוקה. עכשיו כשהשגרה החדשה נחתה עליה ואוצר המילים התמלא בשלל מעולם התינוקות, חיטטנו לה בתיק ההחתלה, וזה מה שמצאנו שם.

מה בתיק ההחתלה של דנה גרוצקי

באיזה חיתולים את משתמשת ולמה?
"אלכס במידה 2, אני עדיין בחיפושים אחר החיתול המושלם... לכן אני בניסוי וטעייה, מחליפה כל פעם מותג עד שנמצא את החיתול הכי מוצלח בשבילנו".

איזו עגלה יש לכם?
"סיטי מיני של בייבי ג'וגר. העריסה שחורה-אפורה, ובשלב הבא היא תהיה בטיולון בצבע ג'ינס, כחול כהה".

אני אמא... מאוהבת... ��

A photo posted by @danagrotsky on
מאיפה תיק ההחתלה שלך?
"יש לי שני תיקים, אחד גדול (שקיבלתי במתנה מגיסי, שקנה אותו במקסיקו), שמיועד לסופ"ש ולנסיעות והשני, הקטן יותר (שגם אותו קיבלתי במתנה מחברים עם תיק זהה), הוא של פינק ליינינג ומיועד ליום יום".  

שבוע טוב ☉�� #babyAlex @adidaswomen #love

A photo posted by @danagrotsky on


איפה את קונה בגדי תינוקות?
"בינתיים - בשום מקום! הפציצו אותי במתנות ובגרדרובה עשירה לתינוקת, במיוחד אמא שלי שסידרה את נכדתה עם בגדים עד הבת מצווה. יש לאלכס הכל: שמלות מלמלה, פיג'מות פלנל, בגדי יומיום ובגדים חגיגיים. אנחנו מקפידים על צבעין מגוונים, יש לה בגדים בכל צבע אפשרי, מהוורוד-בייבי המתבקש ועד בגדים בגוון שחור פאנק. בינתיים לא קניתי לה אפילו בגד אחד, הכל מתנות. אני מסודרת לפחות עד גיל שנה. מבחינת מותגים אני אוהבת בעיקר את קרטרס, הבדים שלהם נעימים והעיצובים מגניבים, וגם את ג'ייני אנד ג'ק, מותג אמריקאי שקיבלתי כמה דברים שלו במתנה".

_OBJבאיזה בקבוקים/ מוצצים את משתמשת?
"משתמשת בבקבוק ציצי... אנחנו בהנקה מלאה וזה הכי מדהים, אני נהנית מכל רגע. על אף שאלכס נולדה חודש לפני הזמן, ועניין ההנקה היה קשה ומסורבל בהתחלה, עכשיו נכנסנו למסלול וזה משמח מאוד. אני נותנת לה מוצץ רק כדי להירדם, והיא מעדיפה מוצצים של מאמ".

 את טיפוס של מנשא או עגלה?
"בתוך העגלה תמיד יש לי מנשא (בייבי ביורן), כדי שתהיה לי את האפשרות לגוון. אנחנו מטיילות המון בחוץ עם העגלה: בפארק, בנמל, בבית קפה עם חברות, כייף לנו להסתובב ואני מעדיפה להיות עם אלכס בחוץ מאשר בבית. כשהיא רוצה את הקרבה אליי אז היא על המנשא, אין ספק שזה מרגיע".

מי מוציא את מי לטיול ? ������

A photo posted by @danagrotsky on


הפריט שלא תצאי בלעדיו:
"חיתולים חד פעמיים כמובן! המצאת המאה".

הפריט האישי שלך בתיק:
"שפתון ליובש, בגלל שהשפתיים שלי תמיד יבשות, נייד וארנק כמובן. אני משתדלת להיות מנימליסטית, התיק הוא של התינוקת ורוב הציוד שם שייך לה".

ומה בתיק ההחתלה של דפנה שחר?