לאמא הטרייה, קיילה ניקול סימפסון, לא היה מושג שהיא בהריון עד שראתה זוג רגליים זעירות באולטרסאונד דקות ספורות לפני הלידה. קיילה, סטודנטית מאוניברסיטת אינדיאנה, הייתה בלידה אך חשבה שיש לה כאבי מחזור קשים. היא פנתה לבית החולים בציפייה להוציא את התוספתן שלה, אך במקום זאת עזבה עם תינוק חמוד בשם מאדי. 

קיילה כינתה את הכינוי שלה 'פראט בייבי' כמחווה לאביו של הילד. האמא המאושרת הסבירה שאחרי האולטרסאונד שלה: "חמש עשרה דקות מאוחר יותר, פראט בייבי הגיע לעולם הזה".

@kaylanicolesimpson

storytime

♬ original sound - Kayla

לקיילה יש אלפי עוקבים בחשבון הטיקטוק שלה, שם היא סיפרה את סיפור היום שבו ילדה במפתיע. "אז בעצם ב-7 בנובמבר בסביבות השעה 12:30 היו לי כאבי מחזור ממש קלים, אבל חצי שעה אחר כך הם החמירו. התקשרתי לאמא שלי ואמרתי לה שאני חושבת שהתוספתן שלי מתפוצץ כי אני מדממת הרבה. זה פשוט כאב כל כך שבקושי יכולתי לדבר ובקושי לזוז, אבל יכולתי ללכת ולעשות הכל, פשוט כאב לי מאוד". 

קיילה פנתה עם משפחתה לבית החולים, שם היא עברה בדיקות. "חשבתי שהתוספתן שלי מתפוצץ ורופא המיון לחץ לי על הבטן והוא לא חושד בכלום", אמרה. הרופא הורה לקיילה לעשות אולטרסאונד, מתוך מחשבה שיכולה להיות לה ציסטה. עם זאת, הוא לא חשב שהתוספתן שלה מתפוצץ.

הדברים קיבלו תפנית מוזרה משם, כפי שקיילה הסבירה: "הדבר הבא שידעתי, צרחתי מכאבים ואתה רואה כמו רגליים קטנות באולטרסאונד ואני מתחיל לצרוח כל כך חזק".

ואז הרופא נכנס ואמר לקיילה שיש לה כבר פתיחה של 10 סנטימטרים. קיילה הובהלה לאחר מכן למחלקת יולדות, שם ילדה את התינוק מאדי רק 15 דקות לאחר מכן. היא הסבירה שלא היו לה כאבים לפני הלידה, ועבדה יום קודם לכן במשמרת כפולה של 12 שעות. 

כשנשאלה איך יכול להיות שלא שמה לב להריון, קיילה הסבירה שהבטן שלה לא בלטה בכלל והיא קיבלה וסת באופן קבוע לאורך כל ההיריון, כך שלא הייתה לה אינדיקציה שגרמה לה לצפות את מה שעתיד לקרות.