גבר בן 26 נעצר לאחר ששלח מייל בו הודיע על פצצה שהוטמנה בפסטיבל SXSW באוסטין, טקסס. הפסטיבל ידוע בתור אחד מכנסי המוזיקה הגדולים והחשובים בעולם וכולל אלפי הופעות מוזיקה, קולנוע ומדיה אינטראקטיבית. 

טרבור וולדון אינגרם מואשם באיומי טרור ועלול לקבל עד עשר שנות מאסר. המשטרה נקראה לאירוע בשבת האחרונה אחרי הצהריים, לאחר שהחשוד שלח את המייל המדובר. לא נמצאו כל ראיות שמעידות על הפצצה בזירה עצמה.

האיום הוביל לביטול הופעה בפסטיבל היוקרתי שהייתה אמורה לכלול את הרוטס, לודאקריס ורפסודי. קווסטלאב, מתופף הרוטס, הגיב בטוויטר על האירוע: "אין מר 'ההצגה חייבת להימשך'  יותר ממני. אבל אנחנו לא יכולים לסכן את חיינו אם נאמר לנו שיש איומי פצצה באירוע".

הרוטס בפסטיבל SXSW

האירוע מגיע לאחר ימים מתוחים באוסטין, שלאחרונה התקבלו בה מספר מכתבים הכוללים איומי פצצות. בראשון האחרון, התפוצץ מטען חבלה שפצע שניים. בשבוע שעבר, נהרג בעיר נער בן 17 ואימו נפצעה קשה, לאחר שהתפוצצה פצצה בביתם. בתחילת מרץ, נהרג גבר בן 39 בביתו באירוע דומה. מפקד משטרת אוסטין אמר כי "אנחנו לא אומרים שאנחנו מאמינים כי מדובר במתקפת טרור או פשעי שנאה, אך אנחנו ללא ספק צריכים לשקול זאת".