הטתר הוא מטבע קריפטוגרפי שדומה לביטקוין, אך יש לו מעמד מיוחד בעולם הקריפטו. בעולם נעשה בו שימוש רב משום שהוא מהווה גשר בין הביטקוין לדולר – קל להעביר דולרים ויורו לטתר ואז לביטקוין וחזרה. עכשיו המטבע הזה מככב על השער של בלומברג שם מכנים אותו כמטבע מסתורי, והכל בגלל 69 מיליארד דולר שנטען כי נעלמו ואיש אינו יודע היכן הם מוחבאים.

בשנה האחרונה הונפקו 48 מיליארד דולר באמצעות טתר ולא ברור בדיוק איפה הם. משום שכל מטבע של טתר שווה בדיוק דולר אחד, והשווי הזה לא זז ביחס המרה שאין דומה לו בעולם. על פי ההערכות המיליארדים הנעלמים מוחזקים באי אקזוטי כלשהו. מי הם כוכבי הפרשה החדשה וכמה כסף הם אולי מחביאים? ולאן מוביל המעקב אחרי הכסף? האזינו לפודקאסט המלא.

בינתיים, הנשיא ביידן מתכנן לחתום על צו נשיאותי שיחיל רגולציה על כל עולם הקריפטו. אם זה יקרה, יהיו לכך השלכות מרחיקות לכת על העולם הזה ואולי זה גם יסדיר אותו. האם רגולציה כזו טובה לכולם ומה היא יכולה למנוע? האזינו לפודקאסט המלא.

סיפור מהמערב הפרוע

קרלוס ווטסון, ג'יימיקני ממיאמי שמגיע ממשפחה מאוד ענייה הצליח להוציא את עצמו ממעגל העוני, למד בהארוורד והתברג לבנקים גדולים, שם הכיר חבר בשם סמיר ראו. השניים הקימו ערוץ חדשות חדש שהכריז על מהפכה בעולם החדשות. עם פרסומות בניו יורק טיימס, מגזין משלו שהוא בעצמו בשער שלו וראיון שבו סיפר שהוא רווחי ושווה 50 מיליון דולר הפכו את ווטסון לסנסציה. כשפנה לבנק "גולדמן סאקס" וביקש שישקיעו בו 40 מיליון דולר, התברר שמדובר בבלוף אחד ענק. מה בדיוק קרה שם ואיך בבנק גילו שהשניים בעצם עובדים על כולם? האזינו לפודקאסט המלא.