לאחר הסגרים, גלי האבטלה ושאר הטלטלות הגדולות של מגפת הקורונה, עובדים בארצות הברית התחילו לשאול את עצמם שאלות משמעותיות על החיים ועל חיי העבודה במשרד ובבית. לאחרונה התופעה הזו מקבלת ביטוי עם שיא של כל הזמנים במספר המתפטרים, כש-4.8 אחוז התפטרו מעבודתם בזמן קצר. שניים מכל שלושה אמריקאים מחפשים בימים אלה מקום עבודה חדש ומדובר בנתון היסטורי. למה זה קורה? יש 4 סיבות עיקריות ומפתיעות, ואלה 5 הסיבות למה דווקא אולי לא כדאי לכם לעזוב את מקום העבודה. האזינו לפודקאסט המלא.

כמה כסף כריסטיאנו רונאלדו מקבל על כל פוסט שהוא מעלה? בניגוד לפרסומות ותכניות טלוויזיה, כוכבים ומשפיעי רשת מעבירים בצורה יותר אותנטית את המסר ברשתות החברתיות, וכך גם סכומי הכסף שהם מקבלים על כך שוברים שיאים. איפה נמצאות בנות משפחת קרדשיאן ברשימה, ומהו תג המחיר שכל כוכב מקבל על פוסט פרסומי שכזה? האזינו לפודקאסט המלא.

לדור הבא של הטיקטוקרים יש כבר כינוי חדש - פינפלואנסרס. בטיקטוק מתרחשת בתקופה האחרונה מהפכה מאוד גדולה וחשובה שמשנה את העולם הפיננסי. משפיעני רשת בעצם נותנים עצות פיננסיות בין חצי דקה עד דקה. טיקטוקר עם מאות אלפי עוקבים המליץ על פלטפורמה שמתאימה השקעות פיננסיות באופן אישי למשתמשים, מה שגרם לאלפים מהם להצטרף לשירות בתוך שעות ספורות, ומתברר שכך אפשר לעשות היום הרבה כסף מטיקטוק. רוצים לדעת איך זה עובד? האזינו לפודקאסט המלא.

אפל השיקה השבוע את המחשב הכי חזק שלה, אחרי 5 שנים של פיתוח. יש לו שתי גרסאות עם שני מעבדים חדשים, שהם הרבה יותר מהירים מהדור הקודם וגם יותר חסכוניים בחשמל מה שמשאיר יותר זמן סוללה. אפל אמרה סופית שלום לאינטל והוכיחה שהמעבדים שלה טובים פי כמה מהמתחרות הוותיקות בשוק. בכך הפכה לשחקן הכי חשוב בשוק השבבים ולא רק בשוק החומרה. באירוע גם הוצג הדגמים החדשים של אוזניות האיירפודס וההום פוד. מהם החידושים שכדאי להכיר? האזינו לפודקאסט המלא.

>> בזמן שעבדתם, פרק 62: לאן נעלמו 69 מיליארד דולר?