בשנת 2025 הרכב האוטונומי של אפל יעלה על הכביש - כך הכריז דוח של בלומברג, שטוען שזה היעד שהחברה הציבה לעצמה לסיום הפרויקט השאפתני במרוץ ליצירת הרכב ללא נהג המלא הראשון.
הפרסום הזה הקפיץ מיד את המניה של אפל, שכבר הוכיחה כיצד היא מצליחה פעם אחר פעם לכבוש שווקים חדשים. איך יגיבו לדוח המתחרות הכי גדולות בשוק הרכב האוטונומי, כמו גוגל, אובר, וטסלה, שנכשלות שוב ושוב במאמץ להגיע לפסגה הזו? ואיפה תוכלו לנסוע ברכב האוטונומי של מובילאיי הישראלית ומתי תוכלו לקנות רכב כזה בעצמכם? האזינו לפודקאסט המלא.

הקרב של קוונטין טרנטינו נגד חברת הסרטים שהפיקה את ספרות זולה נמשך. יוצר הסרט המיתולוגי מהנייטיז, אסף שבע סצנות שלא נכנסו לסרט המקורי ונשכחו על רצפת חדר העריכה, וכעת הוא רוצה להפיץ אותן בצורה של NFT, דרך חדשה של יוצרים ואמנים לשחרר את היצירות שלהם לעולם תוך שמירה על הקניין הרוחני.

גם חברת המוזיקה הגדולה בעולם יוניברסל הקימה להקה שלא יודעים איך היא שרה משום שהיא עומדת להיות "להקת NFT". מעמדם של הביטלס בסכנה והכל בגלל להקה של ארבעה קופים מטופשים בשם "קינגדשיפ", שגם המוזיקה שלהם עומדת להיות מופצת באופן דומה. האם ככה תצרכו מוזיקה ואומנות בעתיד הקרוב? וכמה כסף השוק הזה שווה? האזינו לפודקאסט המלא.

>> בזמן שעבדתם, פרק 67: החברה הישראלית שהסתבכה עם העולם