אלדד גל-עד דיגיסטייל
סלפי מאוהבים | צילום: תמונות של אלדד
מי בפייבוריטס?

"אני מדבר עם קארין איזה חמש-שש פעמים ביום. אחיה הוא כמו אפי - אחי הגדול, ואנחנו גם מתכתבים המון בוואטסאפ המשפחתי. איך קוראים לקבוצה? אני לא כל כך רוצה להגיד. זה נראה לי קצת יהיר".

וכל זאת, בשביל הסקרנים?

"קוראים לה 'המשפחה של אלדד'. הם פתחו אותה כשהייתי בבית האח הגדול, וזה פשוט נשאר כך. בכל מקרה, לעניינו, אני לא אוהב לדבר הרבה בטלפון וגם לא אוהב לסמס יותר מדי. אם זה קשור לעבודה, אז בסדר, אבל ברגע שזה מעבר ל'מה קורה', וממשיך לשיחה אמיתית, אני פשוט מרים טלפון כי זה משגע אותי". 

מי שמור לך תחת "לא לענות"?

"אין לי הצקות ואף אחד לא מצלצל בשתיים בלילה. כן היו כל מיני אנשים זרים שהתקשרו אלי, ובכל פעם שזה קרה הייתי נחמד מאוד. אבל לרוב, מי שלא צריך להתקשר לא מתקשר. מספר הטלפון שלי לא ברח ליותר מדי אנשים ואין לי שיחות הזויות בלילה. בכל מקרה, אני שם על שקט".

ביום שלישי הבא 4/11 בשעה 21:00 תעלה במגדלנה תערוכה של סוכנות הצלמים טיה טים ותציג יצירות של הצלם משה נחמוביץ, תודה ענקית למשה ולמיכה @micha_semo

A photo posted by eldadgaled (@eldadgaled) on

איבדת פעם את הטלפון?

"לא גנבו לי ולא איבדתי. אני לא מאבד דברים. זה לא באופי שלי".

האם יש לך קוד לטלפון?

"כן. מהרגע שקניתי אייפון שמתי קוד, בעיקר בגלל שיש עליו אפליקציות בנקאיות, תמונות שאני לא רוצה שיראו וכולי".

הצצת לקארין בטלפון?

"שנינו יודעים מה הקוד בטלפון אחד של השניה, כי אם היא במקלחת ואמא שלה מצלצלת - אז אני עונה, ולהיפך. אבל אנחנו לא מתעסקים בזה. אני לא מחטט. אם אני רוצה לדעת משהו אני אשאל והיא תגיד לי".

הציצו לך בטלפון?

"כן, חיטטו לי בטלפון אבל זו לא היתה קארין. לפני שנים, כשעוד היה לי מכשיר נוקיה קטן כזה, האקסית שלי חיטטה לי בטלפון כשהתחלנו לצאת והתוודתה יותר מאוחר. האמת שלא היתה דרמה סביב זה. כלומר, אני לא חושב שזה בסדר - אבל אז לקחתי את זה יותר בקלות".

יש לך רינגטון?

"כשהמשפחה שלי מתקשרת יש לי את We Are Family, וכשקארין מתקשרת יש לי The Most Beautiful Girl In The World של פרינס". 

איזה צליל בחרת כשעון המעורר שלך?

"הצלצול הרגיל. הוא מצלצל מתישהו בין שבע לתשע, ואני מתעורר בלי בעיה. אם אני צריך לצאת אני יוצא מהמיטה מיד, ואם לא אנחנו מקדישים כמה דקות לעצמנו. את האייפון אני פוגש שוב בצחצוח שיניים, אני קורא ומתעדכן בחדשות ועובר לראות מה קרה באינסטגרם ובפייסבוק".

שלוש האפליקציות מועדפות?

"אינסטגרם, מאקו ו-One. אני בן אדם שמאוד מעודכן בחדשות, אין יום שאני לא נכנס ועושה סיבוב על כל מאקו, וואלה, ישראל היום וגם ספורט 5 ו-One. אני מפעיל המון גם את האפליקציה של המוזיקה. אני אוהב לשמוע הכל: רוק, ישראלי, עברי, לועזי, ישן, חדש. כרגע מתנגן אצלי לד זפלין, ג׳וני קאש, קווין, בוב דילן והחברים של נטאשה.

את מי אתה אוהד?

"את מכבי תל אביב. ראיתי את כל מה שקרה השבוע, ואני גם כותב על זה בטור שלי ב-mako. אני מודה שאני מתחיל למצוא את הנישה שלי, את הדרך שאני באמת רוצה להעביר את המחשבות שלי, השפה שלי. לאט לאט זה נהיה יותר טבעי".

הגיע הזמן להתעסק באקטואליה, הטור השבועי שלי עלה עכשיו במאקו, אני אשמח לשמוע מה חשבתם

A photo posted by eldadgaled (@eldadgaled) on

יש אפליקציה שיש לכולם ולך אין?

"אין לי טוויטר. יש לי פייסבוק, אינסטגרם ודי. מה אני עוד צריך?"

מה עם סיקרט? קנדי קראש?

"בקנדי קראש אני אחד הטובים בארץ! אני בשלב חמש מאות ומשהו, וזה אחרי ההפסקה בבית האח הגדול. אני הייתי מחכה שקנדי קראש יוציאו שלבים חדשים לפני שנכנסתי, זה ברמה הזו. אם כי היום כבר אין לי זמן לשקוע בזה כמו פעם".

אתה מתפעל את החשבונות שלך?

"אני מתפעל את האינסטגרם ואת הפרופיל הפרטי בפייסבוק, ואחי הגדול אפי דואג לעמוד הרשמי שלי. לפייסבוק הפרטי אני מעלה מה שאני מעלה לאינסטגרם, ולעמוד הרשמי אני מעלה כל מיני דברים שכתבתי: טורים, כתבות מעניינות, שירים שבא לי לחלוק עם העוקבים שלי.

"באינסטגרם אני משתדל להעלות תמונה כל יום, ואני כמובן עובר גם על תמונות של אנשים שאני עוקב אחריהם. אני משתדל לקרוא את כל התגובות שכותבים לי, אבל לא מגיב כי אם אתחיל זה פשוט לא ייגמר".

אחרי מי אתה עוקב?

"אחרי קארין כמובן, אחרי אסי עזר, אנשים מההפקה של האח שנכנסו לי ללב - ולא כולם בארץ אז אני שמח לעקוב אחריהם, ואחרי חברים שלי".

תדירות הסלפיז

"יחסית נמוכה, כי אני מצטלם המון עם אנשים שעוצרים אותי ברחוב. זה בדרך כלל נחמד כשזה קורה, אני לא מתלונן. אני גם לא מצלם הרבה סלפיז כי הנייד שלי קצת דפוק, אז כשנחליף אותו בקרוב, המצלמה תהיה יותר טובה ונחזור לעשות סלפי".

איזה טלפון יש לך?

"אייפון 4s, והוא מקרטע בצורה לא נורמלית. אני יוצא מהבית עם בטריה של 100%, נוסע במונית 20 דקות וכשאני מגיע יש לי כבר 80%, גם המצלמה לא בשיאה".

אז אתה מחכה לאיפון 6?

"אני חותך מהאייפון. אחרי שכמה חברים הראו לי מה אפשר לעשות באנדרואיד, ואיך מטפלים בך שם - החלטתי לעבור. אני משתמש המון באפליקציית המוזיקה, ואם אני רוצה להעלות מוזיקה לאייפון אי צריך לחבר אותו למחשב שלי – ורק שלי – לא של חבר, להעביר לאייטיונס ומשם לטלפון. באנדרואיד זה כל כך פשוט, אז די.

"לקארין אגב יש אייפון. אז כשאמרתי לה שאני עובר לגלאקסי, היא אמרה לי שזו עילה לפרידה. אבל הסברתי לה על כל מה שטוב - ועכשיו גם היא עוברת לגלאקסי. הכל אצלנו נעשה משיקולים ראציונאליים. זה נכון שהממשק של האייפון הכי נוח, אבל לעבוד איתו זה נורא: הסוללה שלו על הפנים, הוא קורס, הוא לא זז. לכי למישהו שיש לו סמסונג שיישב ויראה לך את כל הפיצרים המגניבים. המון איפוניסטים מושבעים נוטשים עכשיו והגיע הזמן להגיד די".

בסט צילומים למאקו...

A photo posted by eldadgaled (@eldadgaled) on

מה יש בתמונת שומר המסך שלך?

"תמונה שלי עם האחייניות שלי, מיק-מיק ודן-דן, שצולמה בבית של אפי, אחי הגדול. אני חולה על האחייניות שלי, מטורף עליהן ועל האחיין, הם האור של החיים שלי. אני לא רואה אותן כמו שהייתי רוצה כי אחי הגדול עבר לצפון, אבל אני נוסע מחר בבוקר כדי לבקר. עם האחיינית הגדולה שלי יש לי קשר מאוד מיוחד. המילה השלישית שהיא אמרה, ממש אחרי 'אמא', ו'אבא' היתה 'אלדד'. זה קצת קשה לי שהן עברו".

מה התמונה האחרונה שצילמת?

"סלפי במיטה עם קארין, סלפי מאוהב. אפילו העלינו את זה לאינסטגרם".

אתם גרים יחד, נכון?

"כן, תשאלי את יפעת הללי (כתבת ב-mako, א"ר)

ממי הסמס האחרון שקיבלת?

"סיון קליין, היא שאלה אותי אם אני רוצה סנדוויץ' לנסיעה. אני מתארח היום בתכנית שלה ברדיו ירושלים"

מי האחרון שצלצל אליך?

"קארין. יצאתי מהבית לסופר בבוקר והיא צלצלה לבקש עוד כמה דברים".

איך אתה עונה לטלפון?

"כל אחד מקבל את השלום שלו: 'בוקר טוב לאמא המקסימה שלי' או 'בוקר אור לאחי הגדול', אחי הקטן זה 'מה קורה צ׳ופי?' וקארין זה 'יפה שלי'".

איך תסיים שיחה בדרך כלל?

"'ביי', 'לילה טוב' או 'שיהיה לך המשך יום מקסים'".

וואו, מה זו תודעת השירות הזו? עבדת בשירות לקוחות?

"לא, פשוט ככה לימדו אותי".

זמן לקרוא (אני) וזמן לעבוד (קארין).

A photo posted by eldadgaled (@eldadgaled) on