דנית גרינברג דיגיסטייל
שומר המסך של דנית
מי בפייבוריטס?

"האמת היא שאני שונאת לדבר בטלפון, בגלל זה יש לי עכשיו גם קוד לסינון שיחות, שרק האנשים הקרובים אלי מכירים. אני מדברת הכי הרבה עם תמר, חברה שלי מאז כיתה ג׳, אבל בגדול - אני בעיקר חופרת בהודעות".

מי שמור לך תחת "לא לענות" ולמה?

"שבועיים אחרי שיצאתי מבית האח שמתי את הקוד, אז אין אצלי דבר כזה "לא לענות". בהתחלה עוד אמרתי לעצמי שאוכל להתמודד עם זה, ואז ראיתי שאני לא יכולה אפילו לסיים הודעה כי כל שניה יש לי שיחה". 

שלוש אפליקציות מועדפות?

"ווטסאפ, וויז, ואינסטגרם. בווטסאפ יש לי איזה אלף קבוצות, שהפעילה בהן היא 'שובו של הקיץ' - מעגל של כל החברות הקרובות, ויש גם את 'הוטרז' - קבוצה של החברות הממש ממש קרובות. אנחנו מתעדכנות לגבי מה נעשה היום, מתייעצות על בגדים וכולי. מחר למשל יש חתונה של חברה, אז כל הקבוצה מתעסקת רק בזה.

בווייז אני משתמשת המון כי אני לא יודעת לנווט, ואפילו שאני גרה כל החיים בפתח תקווה - כשאני נוסעת בעיר אני עדיין שמה וויז. מכרתי את האוטו לפני שבוע אבל עד אז זו היתה אפליקציה בשימוש רציף. אני גם משתמשת הרבה באינסטגרם. אני מעלה תמונות וכך מעדכנת את המעריצים".

דנית גרינברג דיגיסטייל
סלפי פעם בשבוע

יש תגובות מצחיקות?

"רוב התגובות זה 'תעקבו אחרי אלירז שדה!' או 'תעקבו אחרי יובל סמו!' ויש גם מלא שמפרסמים דברים בתגובות לתמונות שלי – למשל תכשיטי גולדפיל. בכל מקרה, התגובות באינסטגרם הן בעיקר פירגון כי אנשים עוקבים אחרי אנשים שהם אוהבים.

אחרי מי את עוקבת?

"בר רפאלי, כמו כולם, ביונסה וקים קרדשיאן. בעצם אחרי כל משפחת קרדשיאן כי אני אוהבת את הסדרה. אני גם עוקבים אחרי סלבס פחות מוכרים, כמו אוליביה פלרמו שהיא הכי פאשניסטה בעולם והיא השראה אופנתית, ואחרי אנאלין מקורד שאני מכירה מ-90210".

מצלמת המון סלפיז?

"פעם בשבוע נגיד, אם יוצאת תמונה ממש יפה. למרות שקיבלתי את המוט הזה שאפשר לצלם איתו סלפי מרחוק, ואני ממש מתלהבת ממנו, אתמול צילמנו מלא עם זה ועשינו צחוקים. מה שכן, יש לי בלוג וידאו ב-mako, אז אני כל הזמן עם המצלמה ואמא שלי דואגת לעדכן אותי כמה כניסות יש. אני מצלמת את מה שנראה לי רלוונטי ועורכים את זה לבלוג".

דנית גרינברג דיגיסטייל
עם אנה בול

יש רגעים שאת אומרת - ״שניה, את זה אני שומרת לעצמי״?

"כן, בעיקר כשאני מדברת עם חברות על דברים שלא קשורים אלי. אבל בגדול אני משתדלת לצלם כמה שיותר".

מה עם פייסבוק? טוויטר?

"אין לי טוויטר ואין לי מושג מה זה. אני אפילו לא יודעת מה הקונספט. בפייסבוק יש לי פרופיל אישי שיש בו משהו כמו 1,200 חברים. חשוב לי להכיר את מי שחבר שלי בפייסבוק – לפעמים יש המון חברים משותפים ובסדר, אני מאשרת אבל בעיקרון אני מכירה את כולם.

יש לי גם עמוד מעריצים בפייסבוק שלא אני מנהלת - אלא מישהי שהפכה להיות התומכת גדולה והכרתי אחרי שיצאתי. היא מעלה לשם הכל ואני רואה את התגובות, כותבת, עושה לייקים כי ממש חשוב לי באמת להודות לכולם. זה לא מובן מאליו וחשוב לי להראות את זה".

☺️☀️☺️

A photo posted by דנית גרינברג (@danitgreenberg) on

יש אפליקציה שיש לכולם ולך אין?

"נוק נוק וסיקרט וכאלה. לכולם יש את זה אבל זה הכי לא מעניין אותי. בנוסף, אין לי משחקים בנייד ובחיים לא היה לי שום משחק בטלפון. זה הכי לא אני".

מה יש בתמונת שומר המסך שלך?

"תמונה של דניאל, אורן ושלי שצולמה בחופשה בטבריה לפני שבועיים-שלושה. באמת היא שאני לא מחליפה את תמונת שומר המסך הרבה, ושנה שלמה היתה לי את אותה תמונה של אחיינית מתוקה של חברה שלי, שהיתה תינוקת. כשיצאתי מבית האח הגדול ראיתי כמה היא גדלה אז הבנתי שהתמונה הזו כבר ממש לא מעודכנת והחלפתי".

מה התמונה האחרונה שצילמת?

"במסגרת ההתלהבות מהמוט, זו תמונה של תמר, מישל, דניאל, ליאור ושלי בבית קפה, שצילמתי עם מוט הסלפי".

איבדת פעם את הטלפון?

"לא, אבל גנבו לי אותו פעם. זה קרה כשעבדתי במשלוחים של הריבר: הייתי טלפנית ונכנס לשם איש חשוד. בדיוק הסתובבתי שניה וכשהסתובבתי חזרה הוא לא היה שם והטלפון שלי לא היה שם. לא היה לי גיבוי לכלום כי אני לא מבינה באייפונים, אז הכל נעלם. הייתי מאוד עצובה, בכיתי כמו מטורפת ואי אפשר היה לשחזר".

לא היה לך גיבוי ענן?

"היה, אבל אני פשוט לא יודעת איך עושים את זה. בכלל, אני מה זה לא מבינה בפריצות לעננים. מאיפה בכלל מגיעים לענן? אני לא מבינה".

האם הצצת לבן זוג בטלפון?

"אני לא עושה את הדברים האלה. קודם כל זה מקור לבעיות וחוץ מזה – אם את חושדת בבן אדם שאת איתו אז עדיף לך לא להיות איתו וכמו שלא הייתי רוצה שיציצו לי- אני גם לא אציץ".

האם הציצו לך בטלפון?

"אני לא יודעת. לא תפסתי אף אחד על חם".

איזה טלפון יש לך?

איפון 5s שקניתי יום אחרי שגנבו לי את הקודם. האייפון עצמו גם בצבע זהב. פעם היה לי בלקברי אבל מאז שהתגייסתי יש לי אייפון ואני מכורה. אבא שלי מנסה להגיד לי לעבור לגלאקסי, שזה הכי טוב ואני לא מוכנה למרות זאת".

יש לסמארטפון קייס?

"כן, בצבע זהב – מאלה הקשיחים שמכסים את כל הטלפון. אני מפילה את המכשיר פעם ביום לפחות אז זה חשוב".

יש לך רינגטון? לא.

@anabul אז לאחר התאוששות קלה, סוף סוף אני ואנה יכולנו לחזור לתנוחה הטבעית שלנו �� ובהזדמנות זו אני רוצה להגיד תודה ע-נ-ק-י-ת לכולם על התמיכה והאהבה האינסופית שקיבלתי מכם ושאני ממשיכה לקבל בכל יום! זה לא מובן מאליו, אני מעריכה את זה עד השמיים! אוהבת את כולכם ♥️

A photo posted by דנית גרינברג (@danitgreenberg) on

הפאנטון שלך הוא קוד הסינון, שדרך אגב – הוא מאוד מאיים: ״גולן טלקום שלום! בקו זה הופעל סינון שיחות!״

"כל החברות שלי אמרו לי שהוא מפחיד, ולפעמים הוא אומר 'למנוי הופעל סינון שיחות לחו״ל' ואז אנשים חושבים שטסתי ואני מקבלת המון הודעות של 'מתי הספקת לטוס?' - כשלמעשה אני פה בארץ".

הנייד הוא גם השעון המעורר?

"כן ויש לי את השעון המעורר הכי זוועה – כמו צפצפה לתוך האוזן: 'טו! טו! טו! טו!'. זה הצלצול הכי חזק בעולם כי מאוד קשה לי לקום. האמת שגם לצלצול הזה האוזן כבר התרגלה. בואי נגיד שהייתי מאחרת ללימודים הרבה בגלל זה".

אז מה את עושה?

"אני שמה נודניקים ואז אני בסטרס מזה שהנודניק יצלצל עוד רגע אז אני לא נרדמת גם ב-9 דקות האלה. אחרי שאני קמה, אני שוטפת פנים, פותחת את המחשב, קוראת קצת חדשות, קצת פייסבוק ותוך כדי רואה את ההודעות ששלחו לי בלילה ואת האינסטגרם".

חיטטנו לעוד סלבס בסמארטפון

נופר מור: "אני חושבת שאני לא פוטוגנית"

Tiberias ����☀️ #hermosabikinis

A photo posted by דנית גרינברג (@danitgreenberg) on