אור דניאל (צילום: אלינור שחר ניהול אישי)
סבתא היא החברה הכי טובה שלי | צילום: אלינור שחר ניהול אישי

מי בפייבוריטס?

"סבתא שלי, שהיא החתונה הקתולית היחידה בחיים. יש לנו מערכת אובססיבית ולא שפויה אחת עם השנייה. היא חייבת לשמוע ממני עשר פעמים ביום, אחרת סופי יהיה רע ומר. סבתא היא החברה הכי טובה שלי, אשת הסוד שלי, והמודל שלי לחיקוי. חוץ ממנה, אני מדברת המון עם הסוכנת שלי, אלינור, שעם הזמן הפכה לאחת החברות הכי טובות שלי, אנחנו מדברות מדי יום בשביל להתעדכן על הלו״ז וכמובן מנהלות גם שיחת בנות על הדרך.

"יש לי גם חמישה חברים, שהשיחות איתם מדי יום נותנות לי להרגיש בבית - לא משנה באיזו מדינה אני מתעוררת. אני ניזונה מאהבה של אנשים, וכשאני רחוקה מהכול ומכולם הם אלו שממלאים אותי. אני כל יומיים מתעוררת במדינה אחרת, וזה הדבר שחלמתי עליו בתור ילדה, אבל זה לא תמיד כיף, לפעמים חסרה לי תחושה של יציבות".

אור דניאל (צילום: אלינור שחר ניהול אישי)
"מצב הרוח שלי משתקף לרוב בפוסטים שלי" | צילום: אלינור שחר ניהול אישי

מי שמור לך כ"לא לענות"?

"מיני אנשים הזויים, שעד היום לא באמת הבנתי איך הגיעו למספר הנייד שלי".

מהן שלוש האפליקציות שאת הכי משתמשת בהן?

"וואטסאפ, וייז וטנגו (אפליקציית לשיחות וידאו). הוואטסאפ זו התוכנה הכי פעילה שלי לדעתי, יש לי שם המון קבוצות והן גומרות לי את הסוללה במשך היום. דרכן אני מעודכנת מה קורה עם כולם, מתי ואיפה, גם אם אני לא נמצאת בארץ.

"הטנגו גם מאוד שימושי אצלי, כי אני נמצאת המון בחו"ל ויש לי חברים בהרבה מדינות, כך שזו הדרך היחידה שלי לראות אותם ברגע שמתחשק לי. הרבה פעמים אני ממש תקועה שעות בשיחות וידאו. וכמובן - הוויז, אין מה לעשות, אני בחורה, ואם יש משהו שלא בורכתי בו זה חוש כיוון. וויז זו היד השלישית שלי, אני לא זזה בלעדיו אפילו בתוך תל אביב, למרות שאני מכירה אותה כמו כף ידי".

השילוש הקדשות: אינסטוש, טוויטר ופייסבוק

 "האמת היא שהייתי בין האחרונים שהורידו את הפייסבוק והאינסטגרם, יותר נכון חברים הורידו לי את האפליקציה אחרי שצחקו עליי שאני כמו זקנה בגלל שאין לי. אבל היום אני משתמשת בה הרבה. הפוסטרים שלי באינסטגרם משמשים גם כסוג של טוויטר, כי לרוב אני מוסיפה כמה מילים בנוגע לכל תמונה. מצב הרוח שלי משתקף לרוב בפוסטים שלי, לטוב ולרע. אם אני מסתכלת על התכנים שהעליתי לאפליקציה ברפרוף מהיר, זה ממש כמו בשיר של אברהם טל, ״אדם צובר זיכרונות כמו נמלים״.

ומה עם סיקרט?

"סיקרט? נראה לי שבמקרה קראתי משהו לפני שבועיים.בכל מקרה אין לי".

שומר מסך

"אני ומיילו הכלב בסשן פוצי מוצי"

מה התמונה האחרונה שצילמת?

"צילום מסך של שיחת וידיאו. לאור העובדה שהשעה ארבע בבוקר בשעון לונדון, לפני כשעה נחתי מישראל, ובעוד שעות ספורות יש לי טיסה נוספת, לעצור בבית לנוח זו לא פונקציה בכלל. את זמן ההמתנה אני מעבירה בשיחת וידיאו בטנגו".

אור דניאל (צילום: אלינור שחר ניהול אישי)
שומר מסך | צילום: אלינור שחר ניהול אישי

איבדת פעם את הטלפון?

"לא איבדתי, אבל הוא נגנב, וזה קרה 5 פעמים. פעמיים באילת בים, פעם אחת יחד עם התיק בחוף גורדון, ופעמיים בחו"ל. כשגנבו לי את המכשירים, הכי כאב לי על כל התוכן שלו, בין אם זה התמונות, זיכרונות של שנים ושל תקופות. וכמובן מספרי טלפון, זה פתאום יום יומיים שאתה מושבת ולא יכול לעבוד".

מה עם קייס?

"יש לו קייס מתכת לבן דקיק, שקניתי לפני שבועיים , רגע אחרי ששברתי את הפאנל האחורי שלו. אני מפילה אותו המון, ובכל פעם מחדש המומה מזה שהוא עדיין עובד. יש לי טלפון נינג׳ה, הוא שרד קפה חם, נפילות, חול, לעיסות של כלב נפילה לתוך שמפנייה והבראה של יומיים מקורוזיה, הכול מהכול תמיד זה נגמר ב'אני לא מאמינה שהוא עדיין חי'".

רינגטון

"סיילנס! הטלפון שלי על שקט תמידי. כי אני מאוד עסוקה בעבודה במשך היום, והוא מצלצל ללא הפסקה, זה מכניס אותי ללחץ ולתחושה שאני לא מספיקה, מפספסת משהו. או ההפך כשאני רוצה להקדיש זמן לאנשים קרובים, ופתאום הצליל המציק הזה שמלווה ברטט שובר את הדינאמיקה בשיחה. מעדיפה לא לשמוע אותו, ולחזור למי שצריך במשך היום". 

אור דניאל
אור דניאל

יש לך פאנטון? 

"שלמה ארצי- לתת ולקחת. הזמר האהוב עלי, השיר האהוב עלי. עושה לי נוסטלגיה ומצב רוח בכל פעם שאני שומעת אותו".

_OBJ

שעון מעורר

"ברור שאני מלכת הסנוזים. אין כמו להתכרבל במיטה. אבל עד שזה מגיע לעבודה, כשיש לי יום צילום אני קמה כמו חייל, גם אם ישנתי שעה. באופן קבוע, יש לי שלושה שעונים בהפרשים של שתי דקות עם צליל של אזעקה, זה הדבר היחיד שמעיר אותי. אני כמו דב, יכולה לישון ימים אבל המציאות מאפשרת לי בקושי ארבע שעות בלילה".  

מה עם הפסקה?

"בתקופה האחרונה נכנס חוק חדש בבית שאומר משש וחצי אין שיחות עבודה, ואותו הדבר גם בסוף השבוע ובשעה הראשונה של הבוקר. כך שעכשיו הוא נח ממני לפחות 12 שעות במטען. אני ממליצה על כך בחום, פתאום נוצר לך כל כך הרבה זמן שאתה יכול לנצל לדברים שאתה באמת אוהב".