אמירם טובים דיגיסטייל
תמונת שומר המסך

מי בפייבוריטס?

"אין פה בכלל שאלה: אני מדבר הכי הרבה עם אשתי, וזו היא שמתקשרת אלי לרוב. האמת היא שכשהיא מצלצלת כתוב לי על הצג 'דורין, לא לענות' כי כשאני רואה את המספר שלה אני יודע שמטלה מתקרבת: 'אתה בדרך? מעולה! תעצור ותביא לי משהו' או 'חנית? אז תצא ותביא לי חלב'".

ולמי אתה מצלצל?

"אני מופיע בכל יום שישי בתל אביב, אז אחרי ההופעות אני תמיד מדבר בטלפון עם רשף לוי ושחר חסון, סטנדאפיסטים וחברים שלי. אנחנו מעבירים אחד לשני את הזמן מההפעה הביתה. חוץ מזה אני מדבר הרבה עם הסוכן שלי".

עזוב את דורין, מי באמת שמור לך תחת  כ"לא לענות"?

"אף אחד לא שמור לי ככה. אני מאוד חשדן כלפי מספר לא מזוהה, אז אני מחכה לוואטסאפ או סמס, מבין מה הסיפור ואם צריך לחזור למי שצלצל או לא".

רק להופעות באילת היא באה איתי

A photo posted by אמירם טובים (@amiramtovim) on


שלוש האפליקציות אהובות

"ווייז היא כמובן במקום הראשון אצלי כי בגלל ההופעות אני נוסע הרבה בגלל והיא מאוד עוזרת לי. חוץ ממנה אני חזק באפליקציה של יו טיוב. אני משתמש בה כדי לשמוע שירים שפתאום קופצים לי לראש. עכשיו למשל אני בתקופה של חזרה לשלמה ארצי, אז אני נזכר בשירים ספציפיים ושומע.

אני משתמש גם המון בשזאם, היא חסכה לי הרבה מרגעי המבוכה של פעם, כי תמיד כשאני חוזר מהופעות בלילות אני שומע שירים ורוצה לדעת מי שר אותם. עד עכשיו הייתי מרים את הטלפון ומצלצל לגל״צ. תמיד היתה עונה לי אותה חיילת נחמדה והייתי אומר 'שלום, שמעתי שיר מאוד נחמד אבל אני לא יודע של מי הוא' והיא היתה עוזרת לי למצוא מי שר אותו. עכשיו אני לא צריך לצלצל – האפליקציה אומרת לי לבד".

יש אפליקציה שיש לכולם ולך אין?

"תראי, אין לי טינדר כי אני לא רווק ואין לי גריינדר כי אני סטרייט, אבל מה שבאמת יש לכולם ולי אין אלו אפליקציות של חדשות: אני החלטתי שכל העדכונים האלה לא בשבילי, יש לי מספיק חדשות גם ככה, אז אין לי שום אפליקציה כזו.

"בנוסף, אני מאוד חלש בוואטסאפ כי גיליתי שאין משהו יותר מציק מהאפליקציה הזאת בעולם כולו. צירפו אותי להמון קבוצות, ואז מתחילות חפירות שלא קשורות אלי וזה משגע אותי, אז עזבתי הרבה קבוצות ואשתי מעדכנת אותי במה שקורה שם. למעשה, הדבר היחיד שאני באמת משתמש בו בווטסאפ זה כדי לשלוח לאשתי תמונות של מוצרים בסופר כדי לשאול אם זה מה שהיא רצתה שאקנה: היא שלחה אותי לקנות קולורבי ולא היה לי מושג מה זה, אז צילמתי לה חצי סופר עד שמצאתי את הדבר הנכון".

אי אפשר לעצור אותה גם בברלין... מקווה שהיא השאירה כסף למונית

A photo posted by אמירם טובים (@amiramtovim) on


אז אתה לא שייך לאף קבוצה בווטסאפ?

"יש כמה קבוצות סודיות של חברים שאני כן חבר בהן. יש שם בעיקר רכילות, אז אני לא יכול לדבר על זה. הקבוצה הכי חזקה שאני יכול לדבר עליה היא 'יאללה ברזיל 2014', בה שלושה חברים ואני תכננו את הטיסה והבילוי במונדיאל 2014 בברזיל. אבל חודש לפני הטיסה קיבלתי הצעה לתכנית טלוויזיה אז נאלצתי להיות שותף לקבוצה רק מרחוק ולראות אותם נהנים עם הברזילאיות, החופים והכדורגל".

יש לך אינסטוש? טוויטר? פייסבוק? במה אתה הכי חזק?

"יש לי את שלושתן ואני מאוד אוהב את האינסטה, שם אני הכי חזק. בפייסבוק יש לי דף אומן, ובתקופה של 'מחוברים' פתחו לי טוויטר, אבל אני לא פעיל שם יותר מדי".

מצלם הרבה סלפיז?

"כמעט ולא. אני מצלם בעיקר חוויות מהחיים שלי. מי שצפה ב'מחוברים' מתעניין בדרך כלל במה שקורה איתי אחרי הסדרה, אז אני משתדל לצלם נקודות חשובות, חגים או את זה שאיתמר התחיל לגלוש. אני גם תמיד מקפיד לעשות סלפי עם הקהל בסוף הופעה, אז אני מעלה את התמונות הללו".

עוקב באינסטגרם אחרי סלבס אחרים?

"האמת היא שאני עוקב בעיקר אחרי חברים קרובים שלי, אין לי ביונסה או מישהי כזו בפיד".

אפילו לא אחרי בר רפאלי?

"אחרי בר אני דווקא עוקב. נפגשנו באיזו הופעה ועשינו סלפי ומאז אני עוקב אחריה".

A photo posted by אמירם טובים (@amiramtovim) on


מה יש בתמונת שומר המסך שלך?

"תמונה שדורין צילמה לפני משהו כמו שלושה חודשים, בה שלושת הילדים שלי עומדים על המדרגות בבית שלנו. היא עשתה להם העמדה, הם ממש מדגמנים לה שם".

מה התמונה האחרונה שצילמת?

"תמונה שצילמתי בסוף הופעה לחיילים שהשתתפו ב'צוק איתן', שצולמה בבסיס – לא חשוב שמות".

האם הצצת לבת הזוג שלך בטלפון?

"לא, לא יוצא לי. ביני לבין דורין הכל פתוח וגלוי אבל הטלפון שלה זה בעיקר ענייני בנות כאלה. יש לה איזה אלף קבוצות של הליכה ושיחות על מתי אוספות מהגן ומתי לוקחות מהחוגים".

והיא? מציצה לך בטלפון?

"כן, חד משמעית. דורין בטוח מחטטת לי בנייד. היא לא עושה את זה מולי אבל אני יודע שהיא מבלה איתו מדי פעם, אני מוצא אותו לידה 'בטעות' וזה עוד כלום – הילדים לוקחים לי אותו חופשי, מורידים להם משחקים שהם אוהבים לטלפון שלי ומשחקים".

איזה מכשיר יש לך?

"סמסונג 5, כלומר - האחרון שיצא. זה לא שאני לא בחור של גאדג׳טים, אצלי נייד זה לא עניין אופנתי אלא נטו עבודה".

יש לו קייס?

"לא, למרות שאני מפיל אותו לא מעט וכבר החלפתי מסכים ומכשירים ומה לא, אבל אני בן אדם שחי על הרצה, אוהב את תחושת הסיכון הזו, אני בחור אקסטרים אז גם הטלפון אקסטרים.

ורינגטון?

"כשמצלצלים אלי אני שומע את השיר Alive של להקת. רגע, מי הלהקה?

גם אנחנו צהובים - עכשיו בשידור חי

A photo posted by אמירם טובים (@amiramtovim) on


זה הזמן לשזאם.

"כן, אני יודע שהוא של להקה טובה, אבל מי? רגע אני בודק. הנה, של Empire Of The Sun".

ואני יודעת שיש לך פאנטון כי צלצלתי אליך ויש מין מנגינה נעימה כזו, למה בחרת דווקא בה?

"האמת היא שפלאפון שמו לי את המנגינה הזו – לא בחרתי אותה ולא שאלו אותי. אנשים צלצלו ואמרו לי 'מה זה המוזיקת מעליות הזו שיש לך?' ולא הבנתי על מה הם מדברים, אז צלצלתי לעצמי ושמעתי אותה והבנתי 'שוואו, אתה במעלית, אבל היא בסדר'". 

מתעורר עם הנייד?

"אני בדרך כלל מתעורר ביקיצה טבעית, אבל אם אני צריך לקום באופן מיוחד למשהו אז כן, זה בדרך כלל עם הנייד, הוא המושיע. השעון המעורר שלי הוא נעימה קלאסית שמצאתי ומוצאת חן בעיני, ולא – אני לא יודע את השם שלה כרגע. אני חולה סונזים, אני שם לעוד עשר דקות, עוד עשר דקות ושוב פעם. אחרי 40 דקות אני גם קם".

ומה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם?

"בודק בנייד אם חיפשו אותי באופן דחוף, סמסים, וואטסאפ, שיחות, הודעות קוליות, זה השלב הראשון. השלב השני הוא ספורט: אני נכנס ל-One ומתעדכן מה היה, הבאות בתור הן אינסטגרם ופייסבוק, שם אני עובר על הפיד".

אמירם טובים דיגיסטייל
תמונה אחרונה

מי האחרון שצלצל אליך?

"סוכן מכוניות. אני התעניינתי ברכב חדש וחזרו אלי מהחברה בה התעניינתי, עם הצעת מחיר".

איך אתה עונה לטלפון?

"תלוי. לאיתמר אני עונה לו בשמחה 'איתמרוש' והוא אומר לי 'אבא! מתי אתה חוזר הביתה?', אבל לחבר שלי מהצבא אני עונה לו 'מה קורה ג׳ורג׳?', למרות שלא קוראים לו ג׳ורג׳. יש לי עוד חבר שאני קורא לו ויני כשאני עונה לטלפון, אז לכל אחד יש מענה אחר".

איך תסיים שיחה בדרך כלל?

"עם מחמאה: 'אוהב אותך', 'געגועים', 'נשיקות' - דברים כאלה. תמיד בצורה חיובית".

עם היפות שלי בים

A photo posted by אמירם טובים (@amiramtovim) on