עושה רושם כי שנת 2011 היתה השנה בה האופנה נכנסה לאופנה. יותר ויותר רשתות בינלאומיות פתחו סניפים בארץ והרשת שוקקת אתרים ובלוגים חדשים בתחום. גם ב- mako השקנו השנה את FashionForward האתר הישראלי הראשון שמוקדש כולו לתחום האופנה, שהצטרף לאתר השופינג אונליין Style River. זה המקום להתעדכן בכל הטרנדים החמים, המעצבים הכי שווים וחדשות אופנה מסביב לשעון. אבל ברשת הישראלית יש עוד הרבה אתרי אופנה מצטיינים ששווים ביקור, בחרנו את החמישה המצטיינים.  

אין תמונה
ברטמנס, חד נס

אפונה בלוג אופנה

חלוצת בלוגי המתלבשות בארץ, עם פז"ם של כמעט 4 שנים באוויר, ממשיכה לעדכן את הקוראות המכורות בעלילות מלתחתה המתרחבת. אחרי מאות פוסטים, ועשרות טרנדים שבאו וחלפו, לאפונה יש כבר מקום של כבוד בהיסטוריה של האופנה הישראלית ברשת.

שורה תחתונה: הסנונית הראשונה היתה ונשארה בלוג המתלבשות הטוב ביותר בישראל

אין תמונה
ברטמנס, חד נס

הגרסונייר

בחלומנו, סהר שלו ואייל דה ליאו מצליחים במהפכת הקטיפה שלהם להפוך את הגבר הישראלי ממאצ'ו מחוספס לג'נטלמן אירופאי. בבלוג אופנת הגברים העברי הראשון, השניים משלבים בין אופנה, תרבות ואמנות ותמיד עושים חשק לקפוץ לביקור באיזו בירה אירופית קרירה.    

שורה תחתונה: התנ"ך של הסטייל הגברי ברשת

אין תמונה
ברטמנס, חד נס

איי לאב ג'וש

עשרה קבין של יופי ירדו לעולם, תשעה נטלה מיכל רונאל ופרסמה אותם בבלוג היפיפה שלה "איי לאב ג'וש". רונאל אוספת פכים קטנים של יופי מרחבי הרשת ומהפקות אופנה במגזינים ואורגת אותם יחד לחזיון ויזואלי מרהיב ואינטליגנטי. ובלי אף מילה על טרנדים.

שורה תחתונה: הבלוג שתמיד תצאו ממנו עם חיוך

אין תמונה
ברטמנס, חד נס

ההולך ברחובות

למצוא אנשים מלאי סטייל ברחובות ניו יורק או לונדון זו לא חכמה. אבל יעל סלומה, בצילומיה המדהימים ובטביעת העין המצוינת שלה, גורמת גם לאנשים ברחובות תל אביב וירושלים להיראות אופנתיים מאי פעם. ה"הולך ברחובות" הוא המקום הכי טוב ברשת לשאוב השראה מקומית ולנסות להבין מה זה הדבר הזה שנקרא סגנון ישראלי.

שורה תחתונה: תמונה אחת שווה אלף מילים  

אין תמונה
ברטמנס, חד נס

המלבישה

שלי גרוס, מוכיחה שסטייל, כמו יין טוב, רק משתבח עם השנים. בתוך ים הנערות עם הסגנון האישי, הבלוג של כתבת האופנה של "זמנים מודרנים" הוא האורים ותומים בכל הנוגע ללוק בוק המושלם של הפאשנאמא. עם חיבה עזה לפסים, לצבע האפור ולנעליים שטוחות כדאי לכם ללמוד איך להתלבש מ"המלבישה".   

שורה תחתונה: המקום ללמוד איך לגדל בבית שני ילדים בלי לוותר על הסטייל

 

אין תמונה
ברטמנס, חד נס

אפליקציית קסטרו

קסטרו אוהבת להיות מובילה בתחומה, והיא מצליחה לעשות את זה גם בכל מה שקשור במדיות דיגטליות. לאחר שהשיקה השנה את מגזין קסטרו האינטרנטי, לפני חודשיים העלתה גם את אפליקציית האייפון שלה.

התכנים נעים בין הטרנדים חדשים שמגיעים לחנויות, הפקות אופנה מתוך המגזין, צפייה בתצוגת האופנה, ועד לבדיקת איפה הסניף הקרוב בעיר מגורייך.

שורה תחתונה - עכשיו רק שידאגו לשופינג אונליין ואפשר יהיה להכריז עליהם כפורצי דרך באמת.

אין תמונה
ברטמנס, חד נס

אפליקציית Net-a-Porter

ואם כבר מדברים על שופינג אונליין, אין מובילה טבעית יותר מאשר גרסת האפליקציה לאחד מאתרי השופינג המצליחים ביותר ברשת - נט א פורטה. אתר האב כולל את כל מותגי העל הכי נחשקים, ומגזין שבועי שיוציא לכם את העיניים - כולם נמצאים גם באפליקציה.

שורה תחתונה - אם יש לכם כמה מאות פאונדים לבזבז וכמה דקות לשרוף על האייפון, זה המקום.