קצת פחות משבוע נשאר עד לחשיפת אייפד 3 ומעצבים כבר מנצלים את הימים האחרונים לפני רגע האמת כדי לפרסם קונספטים שיצרו בהשראת המכשיר. 

אחרי לא מעט תמונות שראינו במהלך השנה האחרונה הסטודיו לעיצוב Aatma מפרסם סרטון עם אחד הקונספטים היותר יפים למחשב הלוח הבא של אפל. כפי שניתן לראות בווידאו המעצבים מאמינים כי האייפד הבא יהיה כולו עשוי ממסך מגע וללא כפתורים פיזיים בכלל, עם רזולוציה גבוהה במיוחד ובעל תצוגת הולוגרמה תלת מימדית.

לצערינו המכשיר שבסרטון הוא לא אייפד 3 האמיתי לא מבחינת העיצוב וגם לא התכונות, אבל אם להסתמך על חרושת השמועות סביב המפרט והעיצוב של האייפד הבא שהתחזקה בימים האחרונים, ניתן להעריך כי המכשיר יקבל מסך רטינה ברזולוציה גבוהה במיוחד, יהיה דק יותר מקודמו ויזכה גם הוא כמו אייפון 4S בעוזרת הווירטואלית Siri. כמו כן, נשמעו קולות כי, בדיוק כמו בסרטון הקונספט, כפתור הבית הפיזי ייעלם. 

למרות שמדובר רק בשמועות והערכות יש אנשים שכבר מתכננים להרוויח מזה כסף. רשת סקיי הבריטית הקימה אתר הימורים מיוחד (שבינתיים הושעה) המזמין גולשים להמר על התכונות שאייפד 3 יקבל, וכשזה ייחשף בשבוע הבא, אם צדקו, ירווחיו מזה כסף. 

>> אייפון 5 - האם כך הוא ייראה? 

קונספט אייפד 3 (צילום: aatmastudio.com)
אייפד שעשוי כולו ממסך מגע | צילום: aatmastudio.com
קונספט אייפד 3 (צילום: aatmastudio.com)
הולוגרמה תלת מימדית | צילום: aatmastudio.com
קונספט אייפד 3 (צילום: aatmastudio.com)
תצוגה עם רזולוציה גבוהה מאוד | צילום: aatmastudio.com

>> כך מייצרים הסינים את האייפון שלכם