View this post on Instagram

A post shared by • • I M P E R I A L (@itsimperial)

ItsImperial, חשפנית בת 18 שמתחזקת חשבון טיקטוק עם 1.9 מיליון עוקבים, היא ללא ספק אחת המשתמשות הפופולריות באפליקציה, בטח בהשוואה לסצנת החשפניות. אלא שבשבועות האחרונים גוברת והולכת התסיסה נגדה: עוד ועוד גולשות וגולשים, ובהם עובדים בתעשייה, חושדים שהיא בדתה את כל הסיפורים שלה - וגרמו לה לחסום את חשבון הטיקטוק שלה. 

כך, באחד הסרטונים השנויים במחלוקת שהעלתה לאפליקציה, היא סיפרה שנתקלה באביה כחלק מעבודתה. בסרטון אחר היא תיארה כיצד "נשים עצבניות" (הכינוי במקור) השליכו עליה בקבוקי בושם בשווי 450 דולר, ובסרטון שלישי שזכה לתגובות זועמות היא סיפרה שלקוח "כיסה אותה בצואה" בזמן שרקדה בקרבו.

@itsimperial

##ReadySetShop ##OPIObsessed ##WalmartSyncAlong ##itsimperial ##impostor ##tea ##teatok ##teatokroom ##drama ##messy ##messytiktok ##cancel ##foryou ##striptok ##fyp

♬ original sound - not imperial✨

באופן טבעי, אותם פוסטים הקנו לה מספר עוקבים גבוה פי עשרה ביחס לשאר החשפניות ברשת החברתית. לפני שלושה שבועות נמאס להן, והן החלו לחקור מה עומד מאחורי הפופולריות של ItsImperial."האם 'חברה קנאית' אי פעם הגיעה למועדון וניסתה לזרוק בושם על חשפנית? בדרך כלל השומרים היו עוצרים אותה בכניסה", אמרה StripperYoga, חשפנית בעלת 11 שנות ניסיון בתחום. "האם אבא של חשפנית שנטש אותה בגיל 14 אי פעם הגיע למועדון שבו הילדה שלו עובדת? נשמע כמו עלילה גרועה של סדרה מלאה בסטיגמות".

@strippayoga

Not calling you a liar, just saying it’s a little sus @tsimperial ##striptok ##messytiktok ##stopthestigma

♬ original sound - strippayoga

חשפניות רבות שחברות בקבוצת StripTok ניסו לפנות ל-ItsImperial ולבקש ממנה הסברים אך נענו בהתעלמות. בהתאם, הן החלו לפרסם סרטונים בהם הן גוללות את כל החורים בסיפורים שלה - כמו ציוני זמן בעייתיים ומונחים מקצועיים לא נכונים או לא הולמים.

כך, ItsImperial טוענת שמלאו לה 18 שנים באפריל ושהיא סיימה תיכון במאי. המשמעות: היא הגיעה לגיל החוקי שבו מותר להעסיק אותה רק לפני שבעה חודשים. הן הצביעו על כך שנעלי העקב שלה, שאותן היא טוענת שהיא נועלת כבר שנה שלמה, לא מראות שום סימן בלאי - ועל כך שהעמוד בחדר שלה לא מותקן בצורה נכונה. וזה לא נגמר כאן. בתגובה להמלצתה של ItsImperial על נעלי עקב שחורות עם "רצועת תמיכה" בקרסול, חברות הקבוצה הגיבו שהרצועה הזו היא בעיקר דקורטיבית ולא תספק שום תמיכה עבור מישהי שרק לומדת איך לרקוד, ומסוכן לחשוב שכן.

View this post on Instagram

A post shared by • • I M P E R I A L (@itsimperial)

בהמשך לטענתה כי היא מופיעה "בעיקר על במות באירועים חברתיים ומסיבות", מסבירות החשפניות האחרות שבאירועים פרטיים אין במה, משום שהם בדרך כלל נערכים בחדרי מלון, במשרדים או בבתים פרטיים. בהמשך לסיפוריה על "נשים קנאיות", הוסיפו חברות הקבוצה שמסיבות פרטיות נערכות בלוקיישנים מתחלפים, וכי מאבטחים עורכים חיפושים ולא מאפשרים לנשים להיכנס. 

וחשוב מכל: החשפניות טוענות שהיא מציגה סיפורי אלימות נגד עובדות מין בתור סיפורים מבדרים, וזה הופך את עבודתן למסוכנת. לדבריהן, הקולגות שלהן לא ששות לספר על אירועים טראומטיים שמתרחשים במועדון או על הבמה, והן בטח לא רוצות לחזור למקומות שבהם הם התרחשו. "אם היא ממציאה את הסיפורים הללו, היא עדיין תורמת לבעיה, ואם לא – היא בסכנה וזקוקה לעזרה". החשפנית Inapproproro סיכמה: "יש לך 1.9 מיליון עוקבים ואת משתמשת בזה כדי לספר סיפורים שהם מלאים בסטיגמות. את מזיקה לנשים שאת מנסה לחקות".  

@itsimperial

##duet with @strippayoga ##itsimperial ##psa ##fyp ##foryou ##4u ##tea ##drama ##messy ##SelfImprovement ##REMDreamCheck ##tiktokroom ##messytiktok ##striptok ##pole

♬ original sound - strippayoga

הסרטון היחיד עליו הגיבה ItsImperial נוגע דווקא לגילה. בשני סרטונים יעודיים שהעלתה, היא הסבירה: "התחלתי לרקוד בגיל 17. ניצלו אותי כקטינה ותימרנו אותי להפוך לחשפנית. כן, אני תקועה עם זה. כן, אני אוהבת את העבודה שלי. זה מה שאני יודעת לעשות כדי להרוויח כסף טוב".