בהלת הקורונה בעולם יצרה סיטואציות קשות במיוחד, כאשר אחת מהן היא ההסגרים של נוסעים שנמצאים על ספינות קרוז בו יש חשש להדבקה מהנגיף. אתר הפורנו CamSoda החליט לנצל את המומנטום הרגיש הזה עם קרוז אחד ספציפי ולצאת בהצעה מפוקפקת במיוחד: כל 3,700 נוסעי ספינת ה-Diamond Princess, שתקועה מול חופי יפן מחשש שנוסעיה ידביקו אחרים בנגיף הקורונה, קיבלו גישה בחינם לאתר וסשנים מצולמים בלייב עם כוכבי פורנו. 

״הם לא רק מתמודדים עם הפחד מלהידבק, שזה נורא, אלא גם עם שיעמום״, נמסר בהצהרה רשמית מהאתר, ״אנחנו אוהבים קרוזים כמו כולם, אבל בלי פעילויות או אינטרקציה אנושית, השיעמום ודאי משתק. במאמץ להסיח את דעתם של הנוסעים מחיידק הקורונה, ולסייע להם עם השיעמום, אנחנו מציעים להם ולאנשי הצוות את היכולת לעשות כיף בסביבה בטוחה ומבוקרת, באמצעות מצלמות״. 

האתר למעשה יציע 1,000 מטבעות אינטרנטיים בחינם שניתן להשתמש בהם באתר, לכל נוסע או איש צוות שישלח עותק של הכרטיס שלו לכתובת האימייל stranded@camsoda.com ויפתח חשבון באתר. במטבעות ניתן להשתמש כאמור לשיחות וידאו עם כוכבי וכוכבות האתר. ״הצ׳אטים יכולים להיות מיניים וחושניים״, מזהירים באתר, ״אבל הם לא חייבים להיות״.

View this post on Instagram

A post shared by @worldhiphop2 on

ספינת ה-Diamond Princess עוגנת בחופי יפן מאז יום שלישי שעבר, לאחר שאדם מוהנג קונג ששהה על הספינה נמצא כנגוע בנגיף. מאז מספר החולים בקורונה על גבי הספינה כמעט הכפיל את עצמו ועלה מ-75 ל-135, לפי CNN.

ההצעה הנדיבה של האתר הייתה בתחילה זמינה גם לנוסעי ספינת ה- World Dream, שעגנה לחופיה של הונג קונג במשך 4 ימים, אלא שבינתיים כל 35 האנשים שהראו סימני הדבקה מוקדמים נבדקו ויצאו נקיים, כך שכל הנוסעים כולם שוחררו לביתם.