טרגדיה בבאלי: אושיית האינסטגרם הרוסייה אנסטסיה טרופיסטל, צעירה בת 18 בלבד, נהרגה כתוצאה מתאונת אופנוע קטלנית בזמן שהייתה בחופשה באי האינדונזי. החבר שלה, ויקטור מיידנוביץ׳ בן ה-30 שרכב על אופנוע לצדה, סיפר כי היא החלה ״להתנועע מצד לצד״ במהירות של כ-97 קמ״ש, איבדה שליטה והתנגשה בגדר.

טרופיסטל הובהלה לבית החולים וסבלה ממספר פגיעות ראש שהובילו למותה. ״הנערה האהובה שלי לא עמנו עוד״, כתב מיידונוביץ׳ באינסטגרם, ״אנא, חברים, אמרו את דברי הפרידה שלכם ממנה עם מחשבות טובות ומדיטציות. זה מאוד חשוב״.

״אנסטסיה נעה במהירות של בין 80 ל-100 קמ״ש בכביש מרכזי״, הוסיף, ״שבו כולם נוסעים במהירות גבוהה. היא תמיד רכבה בצורה בטוחה ומדוייקת, אבל אז האופנוע שלה התחיל להתנדנד״.

View this post on Instagram

#настятропицель #настятропицельумерла #настятропи #помнимлюбимскорбим

A post shared by Анастасия Тропицель (@tropi.nastyaa) on

אנסטסיה טרופיסטל – או בשמה האמיתי, אנסטסיה זובריה – נחשבת לבלוגרית ומשפיענית אינסטגרם מאז שהייתה בת 12, וכבר בגיל 15 הפכה למיליונרית (לטענתה) הודות להצלחה הגדולה שלה. היו לה יותר ממיליון עוקבים, להם היא כתבה מדי פעם פוסטים כמו ״אני מעוררת בכם השראה לעשות את מה שאתם לא יכולים״ או ״אני מצמיחה את הכנפיים שלכם ושולחת אתכם לחופשי״.

את התקופה האחרונה בילתה אנסטסיה בבידוד בבאלי לאחר שנתקעה שם בסיומה של חופשה. לפי הדיווחים, היא המשיכה לחגוג וליהנות למורת רוחו של אביה הרופא, שדרש ממנה למצוא עבודה אמיתית. היא בתמורה האשימה אותו בכך שהוא ״שורף אותה רגשית״ ובוגד בה, והפצירה בעוקביה "להתגבר על תחושות הפחד על ידי הטמעה מוחלטת במה שהכי מפחיד״.