באופן אירוני ועצוב, גם לאחר מותה הופכת תמונה של אושיית הרשת אנסטסיה טרופיסטל לוויראלית, כשהתברר שזו הפכה לתיעוד האחרון שלה, רגעים ספורים לפני מותה.

כזכור, טרופיסטל הייתה בת 18 בלבד כאשר נהרגה כתוצאה מתאונת אופנוע קטלנית בזמן שהייתה בחופשה בבאלי. החבר שלה, ויקטור מיידנוביץ׳ בן ה-30 שרכב על אופנוע לצדה, סיפר כי היא החלה ״להתנועע מצד לצד״ במהירות של כ-97 קמ״ש, איבדה שליטה והתנגשה בגדר.

טרופיסטל סבלה מפגיעות ראש חמורות ומותה הוכרז בבית החולים. ביממה האחרונה התפרסמה תמונה אשר ככל הנראה מתעדת את רגעיה האחרונים. בתמונה נראית השתקפותה של הבלוגרית במראה של האופנוע איתו עשתה את התאונה הקטלנית.

אנסטסיה טרופיסטל (צילום: טוויטר\@Metropoles)
אנסטסיה טרופיסטל | צילום: טוויטר\@Metropoles

 

אנסטסיה טרופיסטל – או בשמה האמיתי, אנסטסיה זובריה – נחשבת לבלוגרית ומשפיענית אינסטגרם מאז שהייתה בת 12, וכבר בגיל 15 הפכה למיליונרית (לטענתה) הודות להצלחה הגדולה שלה. היו לה יותר ממיליון עוקבים, שהמומים ממותה הפתאומי.

את התקופה האחרונה בילתה אנסטסיה בבידוד בבאלי לאחר שנתקעה שם בסיומה של חופשה. לפי הדיווחים, היא המשיכה לחגוג וליהנות למורת רוחו של אביה הרופא, שדרש ממנה למצוא עבודה אמיתית. היא בתמורה האשימה אותו בכך שהוא ״שורף אותה רגשית״ ובוגד בה, והפצירה בעוקביה "להתגבר על תחושות הפחד על ידי הטמעה מוחלטת במה שהכי מפחיד״.