המירוץ לבחירות ארה"ב עדיין רחוק מלהסתיים, אבל זה לא מונע מאמריקאים להתעסק בבחירות 2024 כאילו שאין להם בעיות אחרות. תחילה הגולשים התאבססו על מגפי העקב לכאורה של רון דה-סנטיס, כעת אחד הנושאים החמים הוא "רפידות רגליים" של דונלד טראמפ.

הרשתות החברתיות לא התייחסו בעין יפה לגילוי של שתי הרפידות השחורות המלבניות שנצפו מתחת לרגליו של הנשיא לשעבר בזמן שדיבר במאר-א-לאגו. "על מה טראמפ עומד כאן? באיזו תדירות הוא משתמש בזה?" שאל משתמש בפוסט X, טוויטר לשעבר, והוסיף תמונה של הנעליים השחורות והמבריקות של מר טראמפ נשענות על הרפידות. משתמש אחר התבדח, "רפידות רגליים, עקבים של דסנטיס - האם למפלגה הרפובליקנית יש פטיש לרגליים?" אחר ציין באכזריות, "טראמפ צריך רפידות לרגליים כדי לעמוד מבלי ליפול קדימה. איזה גבר אלפא!" עוד אחד כתב. 

הרפידות, אשר נראה שאמורות להחזיק את טראמפ יציב ולמנוע ממנו להישען קדימה, הפכו לנושא שיחה פוליטי, כאשר משתמשים תוהים מה היו אומרים על ביידן אם היה משתמש בעזרים כדי לעמוד ישר. "עכשיו הוא משתמש ברפידות לכף הרגל כדי למנוע מעצמו להתהפך. אם ג'ו ביידן היה עושה את זה, פוקס ניוז לא היה מדבר על שום דבר אחר".

חלק מהגולשים בכלל העלו השערות כי ההישענות שלו קדימה יכולה להוות אינדיקטור לבעיות בריאותיות. "הנטייה קדימה היא אינדיקטור לדמנציה פרונטו-טמפורלית. היו גולשים שסברו שהוא סבל מאותה בעיה בשלבים מוקדמים כשהתמודד ב-2016". קבע משתמש אחד.

משתמשים אחרים הציעו את אותה אבחנה עם תמונות של המועמד לבחירות 2024 ורשימת תסמינים המתלווים לבעיה הרפואית הזאת, כולל "שיפוט לקוי", "התנהגות לא הולמת מבחינה חברתית", "אובדן אמפתיה" ו"בעיות באיזון". חשבון אחר פרסם רשימה נוספת של התסמינים - אך כללה שמועה נוספת שנפוצה על טראמפ: "ירידה בהיגיינה האישית".

אדם קינזינגר, חבר הקונגרס הרפובליקני של אילינוי לשעבר, הזהיר מוקדם יותר השבוע שלטראמפ יש ריח גוף רע. "זה באמת משהו שצריך לברוח ממנו. תלבשו מסכה אם אתם יכולים", אמר. מוקדם יותר השנה, גם הקומיקאית קת'י גריפין העירה על הבעיה: "לדונלד יש ריח מובהק שלא מקבל מספיק יחס בתקשורת".

חשוב לציין כי מדובר בתאוריות בלבד, אף רופא לא אמר פומבית שטראמפ סובל מדמנציה פרונטו-טמפורלית אך מצד שני קשה לדמיין שטראמפ יגלה לעולם אם הוא סובל ממחלה כזאת.