סגן יו"ר הכנסת, חה"כ ניסים ואטורי, שוחח אמש (שבת) עם N12 לאחר שצייץ אתמול ב-X (טוויטר לשעבר) שיש לשרוף את עזה ועורר סערה. "כל ההתעסקות בעניין של יש או אין אינטרנט בעזה מראה שלא למדנו כלום. אנחנו יותר מדי הומניים. לשרוף את עזה עכשיו, לא פחות", כתב ואטורי ברשת החברתית ונחסם ממנה. 

"טוויטר חסמו אותי ואמרו לי למחוק את ההודעה, חשבתי שזה חלק מהתהליך, אבל לא החזירו אותי. הם ביקשו שאני אמחק. נרצחו ילדים קטנים, לא ראיתי שחסמו את ארגוני הטרור במזרח התיכון. אני אומר, כן, נשרוף את עזה. יש שם מאה אלף איש, מתוכם מי שנשאר ברובם המוחלט אלה מחבלים, אני לא חושב שזה משהו שעליו צריך לחסום. לא אמרתי לשרוף ילדים כמו שהם שרפו". 

"לשרוף זה לשרוף, זו מלחמה, אנחנו במלחמה. הגנה על מדינת ישראל. מי שרוצה להזדעזע שיסתכל על הסרטונים מ-7 באוקטובר. ראיתי את הסרט בכנסת, כל אב בעולם צריך להזדעזע מדבר כזה. יש שם קטעים שקשה לספוג אותם כבן אנוש, קשה להפנים את הדברים האלה שעלולים לקרות בידי ההולכים על שתיים. אי אפשר לקרוא להם חיות כי חיות טובות יותר מאנשים מתברר".

ואטורי, סגן יו"ר הכנסת, צוטט ברשתות החברתיות בעולם בעקבות קריאתו לשרוף את עזה: "ראיתי גם התקפה של BDS. מי שתוקף אותנו לא מבין את הסיטואציה, שיראו מה קרה ב-7 באוקטובר ומשם שיבנו להם סיטואציה אחרת. מבחינת מלחמה - לקרוע את עזה, בטח. יש שם מחבלים. נראה לי שאנשים לא הפנימו את מה שקרה ב-7 באוקטובר. אולי גם בכנסת יש אנשים שלא הפנימו עדיין. הציוץ שלי... בכל פעם אומרים שאין להם אינטרנט ואצלנו לאנשים אין חיים, יש לנו חטופים שם. נראה לי הזוי".

חה"כ מהליכוד סיפר ל-N12 כי מחק את הציוץ לאחר הודעת טוויטר: "חשבתי שזה משא ומתן שאני משלם מחיר כדי לחזור, אבל הם חסמו אותי או השעו. אי אפשר לשנות לי את המחשבות או את הדעה שלי, ישראל צריכה לחסל את הטרוריסטים עד היסוד. מבחינתי אפשר להטביע אותם. טרוריסטים מדברים בשפה אחרת, זו לא השפה שלנו, אנחנו חנונים אירופיים בשבילם, הם מזלזלים בנו".

"כשהייתי ילד הסתובבתי קצת בשאטי. בתוך מחנה הפליטים ובין הבתים, אני יודע מה השפה שם, זו לא השפה שמדברים. להכניס דלק לרצועה, לדאוג להם לאינטרנט... זו לא השפה של הערבים, זו השפה שלנו כיהודים נפסדים. ההחלטה להכניס דלק, זה לא נכון, אפילו שהאמריקנים לוחצים, אני מבין את זה. על אף שהאמריקנים הם ידידים קרובים מאוד שלנו, הכנסת דלק לטרור מחזקת את המחבלים. אנחנו צריכים את החטופים פה, כל עוד הם בידי חמאס, לא לתת טיפה של מים - שימותו".