כוכב הטיקטוק קופר נורייגה, שהיו לו יותר כ-2.5 מיליון עוקבים, מת ביום חמישי בבורבנק, קליפורניה, בגיל 19 בלבד. הוא נמצא ללא רוח חיים בביתו בשעה 4:20 לפני בוקר, אך סיבת המוות המדויקת עדיין בבדיקה.

שעות לפני מותו הוא שיתף פוסט מצמרר, שבו הוא נראה שוכב במיטה לצד הכיתוב: "מי עוד חושב שהוא ימות בגיל צעיר?"

@coopernoriega

or dis j me

♬ original sound - :)

נורייגה הצטרף לטיקטוק באביב 2019, וצבר במהירות עוקבים עבור התכנים שהעלה, בהם סרטונים קומיים וליפסטינג, דיבוב שפתיים. הוא פתח בהמשך גם ערוץ יוטיוב והיו לו יותר מ-90 אלף עוקבים בטוויטר ויותר מ-500 אלף באינסטגרם. הוא התעניין באופנה ודיבר בגלוי על התמודדותו עם קשיים נפשיים.

לאחרונה הקים שרת בדיסקורד שעוסק בבריאות הנפש. "אחד הדברים הרבים שלמדתי בזמן שנאבקתי בהתמכרות היה שלהקיף את עצמי באנשים שלילים רק יפיל אותי", כתב נורייגה. "האתר הזה נועד לקרב את כולנו וליצור מרחב בטוח שבו אנשים יכולים לפרוק ולעזור לאחרים בזמנים הקשים שלהם".

View this post on Instagram

A post shared by Cooper Noriega (@cooper.noriega)

@coopernoriega

love u all so much ❤️

♬ Skate - Trees and Lucy

מאז מותו, חברים, מעריצים ויוצרים אחרים בטיקטוק מתאבלים על מותו. בין אלה שספדו לו הייתה סברינה קסדה, כוכבת טיקטוק וחברתו לשעבר של נורייגה. קסדה פרסמה סדרת תמונות באינסטגרם, כולל תמונה בשחור-לבן של נורייגה מחייך, תמונות וסרטון של שניהם מתנשקים וצילומי מסך של ההתכתבויות ביניהם.

View this post on Instagram

A post shared by SAB (@sabquesada)

"האור של חיי, אתה הדבר הכי טוב שקרה לי", כתבה. "אני כל כך מצטערת, אהובי. הלוואי שניפגש שוב".

צ'ארלי ד'אמליו, כוכבת הטיקטוק, פרסמה גם היא סטורי באינסטגרם לזכר נורייגה. היא שיתפה מחדש פוסט שלו וכתבה: "לב כל כך יפה שתמיד דואג לכולם", "השפעת כל כך על כל אדם שדיברת איתו. באמת נשמה כל כך מיוחדת. נוח על משכבך בשלום, קופר".

 

מתמודדים עם מחשבות אובדניות? אל תהססו לפנות לעזרה

ער"ן - עזרה ראשונה נפשית במספר הטלפון 1201
ניתן לפנות גם במייל דרך אתר האינטרנט