נכון לשעה 07:00 בבוקר היום, הג'יהאד האסלאמי שיגר 585 שיגורים לעבר ישראל (רקטות ופצמ"רים), כאשר 470 נורו לשטח ישראל וכ-115 נפלו בשטח רצועות עזה. כיפת ברזל יירטה כ-185 רקטות – הצלחה של כ-97% ביירוט על ידי כיפת ברזל.

המספרים המרשימים הפכו את כיפת ברזל, בדומה למה שקרה ב"שומר החומות", למרכז השיח ברשת. כך, למשל, פוסט שהודה לד"ר דני גולד, המפתח של כיפת ברזל, הפך לוויראלי, וכן פוסט שהעלה הצל בפרפרזה על התמונה המפורסמת מ"שומר החומות" של AFP, ובה הרקטות מהצד הפלסטיני הפכו לנחש וכיפת ברזל נראית כמו אריה שואג.

בטוויטר "iron dome", כיפת ברזל, הפך גם לאחד הנושאים החמים. ישראלים העלו סרטונים של היירוטים עם כיתוב באנגלית, כחלק ממאמצי ההסברה.

חבר הקונגרס האמריקאי, ריצ'י טורס, כתב: "תודה לאל על כיפת ברזל, לה הצבעתי בגאווה. הגנה על אזרחים מפני ירי רקטות חסר הבחנה היא מעשה ברור ומובן מאליו".

הפוליטיקאי האמריקאי בוב מננדז כתב גם הוא: "בזמן שמחבלים יורים רקטות לישראל, מערכת כיפת ברזל מיירטת אותם ומצילה חיים. כחבר קונגרס אצביע תמיד בגאווה למימון כיפת ברזל ומערכות ההגנה המספקות הגנה חיונית לישראל".

מאור אלבז סטרניסקי, הקונסול הכללי במיאמי, העלה סרטון של יירוט שזכה ל-20 אלף צפיות.

תמיכה הגיעה מכיוון אושיית הרשת ההודית, אנשול סקסנה, שצירף סרטון של יירוט של כיפת ברזל וכתב: "מחבלים בעזה ירו למעלה מ-400 רקטות לעבר אזרחים בישראל, עשרות הופלו על ידי כיפת ברזל ומחבלים אלה מסכנים גם את חייהם של אזרחיהם, מכיוון שכמה רקטות נפלו ונחתו בעזה. לישראל יש זכות קיום וזכות להגן על עצמה".

עמוד החדשות Visegrád 24, שעוסק בעניינן של צ'כיה, הונגריה, פולין וסלובקיה, פרסם סרטון של כיפת ברזל בפעולה וכתב: "כיפת ברזל הישראלית עובדת חזק הלילה. אם רק לאוקראינה הייתה מערכת דומה".

גם בטיקטוק עלו סרטונים רבים המתארים את כיפת ברזל בפעולה, שחלקם זכו כבר לעשרות אלפי צפיות. יש לציין, שעל פי הנחיות פיקוד העורף יש לשהות במרחב מוגן במהלך נפילה או יירוט של רקטות, כדי לא להיות חשופים בזמן הצילום ולהיפגע מרסיסים, לדוגמה.

כאן נראה יירוט מעל אשקלון.

@mercator13 Железный купол отработал над Ашкелон. #железныйкупол #ашкелон #ракетный #обстрел #война #спецоперациярассвет #израиль #irondome #israel #ashkelon #gazastrip #2022 ♬ оригинальный звук - Mercator13

אנה, מעצבת גרפית מאוקראינה, העלתה טיקטוק שבו היא נראית מודאגת תחת הכיתוב: "אני באוקראינה, יושבת במקלט ושומעת בומים וסירנות", ואז את עצמה מחייכת לצד הכיתוב: "ישראלים: כיפת ברזל מיירטת את הפצצות, אנחנו בטוחים".

@annk.art In$t: annk.art #israel #standwithukraine #ukrainianrefugee ♬ original sound - ♡