הסטיקרים עם הבינה המלאכותית בדרך למוצרי מטא (וואטסאפ, אינסטגרם ופייסבוק) ואנחנו באמת לא יכולים לחכות שיגיעו. בנתיים כמה גולשים כבר קיבלו הצצה לאפשרויות הבלתי נגמרות של הבינה וגילו שהיא לא ממש יודעת לצנזר את עצמה. בעזרת קצת דימיון הם יצרו כמה סטיקרים מפוקפקים (ודי מצחיקים). לאחר שהשיג גישה לכלי המדבקות החדש במסנג'ר של פייסבוק, המשתמש @Pioldes העלה ל-X, טוויטר לשעבר, שורה של מדבקות לא הולמות - כולל חיילים ילדים, דמויות נינטנדו אוחזות בנשק, מיקי מאוס עושה שטויות ואיורי עירום של ראש ממשלת קנדה ג'סטין טרודו.

דוגמאות אחרות מראות שכלי מדבקת הבינה המלאכותית של מטא יצייר בשמחה זוג שדיים על כמעט כל דבר, אם לשפוט לפי התמונות החזה של סוניק הקיפוד וקארל מרקס. יש אפילו מדבקה שמתארת אישה מניקה פיקאצ'ו.

מדבקות הצ'אט שנוצרות בבינה מלאכותית הוכרזו בשבוע שעבר באירוע Connect של מטא, לצד עורך תמונות חדש עם AI לאינסטגרם. מדבקות שנוצרו על ידי בינה מלאכותית מאפשרות למשתמשים ליצור "מספר רב של מדבקות ייחודיות ואיכותיות תוך שניות" באמצעות הנחיות מבוססות טקסט. מדבקות שנוצרו על ידי בינה מלאכותית מתגלגלות כעת ל"משתמשים נבחרים בשפה האנגלית" לסטוריז פייסבוק, סטוריז והודעות אישיות באינסטגרם, למסנג'ר ולוואטסאפ במהלך החודש הזה, כך שלא ברור לכמה משתמשים יש כרגע גישה לתכונה.

נראה שמילים מסוימות חסומות, השימוש בהן יגרור אזהרה למשתמש שהתיאור שלהן עלול להפר את הנחיות הקהילה של מטא. עם זאת, משתמשי X אחרים דיווחו שעדיין אפשר ליצור תוכן לא הולם באמצעות שגיאות הקלדה או תיאורים של מילים אסורות. במקרים מסוימים, מונחים כמו "מרכז הסחר העולמי" יצרו סטיקרים בעייתיים גם בלי תיאור נוסף.

שטויות כאלה נפוצות בהשקת כלי בינה מלאכותית וכנראה שזאת הסיבה שמטא שוקדת על השקה מוגבלת של תכונת המדבקות, כך היא יכולה לטפל ולתקן טעויות לפני שיגיעו להמונים. עד כה מטא טרם מסרה תגובה בנושא.