מכה קשה לנוכל הטינדר, סיימון לבייב או בשמו המקורי שמעון יהודה חיות: חשבון הטיקטוק שלו נחסם. לדבריו, יריביו דיווחו לטיקטוק שהחשבון שלו לא עומד בקריטריון הגיל של אפליקציה וכתוצאה מכך נחסם. לבייב החזיק עד כה בחשבון עם כמעט רבע מיליון עוקבים, אך יש לציין, כי יש חשבונות נוספים הקרויים על שמו, שלטענתו הם מזויפים.

אתמול בעת שניסה לבייב להתחבר לחשבונו הוא קיבל הודעה בה נכתב: "נראה שאינך עומד בדרישות הגיל שלנו כדי להשתמש בטיקטוק. עליך להיות בן (0) שנים. אם אתה סבור שחשבונך הושבת בטעות, באפשרותך לערער על ידי שליחת אימות גיל".

ל-mako נודע כי מאחורי השבתת החשבון של לבייב עומדים כמה מיריביו, הנמצאים עימו בסכסוך ארוך, והם אלה שהתלוננו נגדו לטיקטוק וגרמו לחסימתו.

"זו הנקמה המתוקה שלנו בסיימון וזו רק ההתחלה", ציין אחד מיריביו, "הוא פגע בכל כך הרבה אנשים ונחזיר לו בחזרה. אם הוא חושב שהוא ינהל את העולם ויעשה מה שהוא רוצה, הוא טועה".

לבייב הבין מהר שלא מדובר בהאקרים שחסמו לו את החשבון ושיגר פנייה למי שמכהן כמנכ"ל טיקטוק, אסף שגיא, בבקשה לפתוח לו מחדש את החשבון והציע להגיע פיזית למשרדי החברה להוכיח שמדובר בטעות ובתרגיל שעשו לו יריביו.

"מעולם לא עברתי על חוקי הטיקטוק. אין ולא הייתה שום סיבה שבעולם לחסום אותי. אני יודע מי עומד מאחורי זה ואני אתבע אותו בבית המשפט", אמר לבייב בתגובה.

זאת לא הפעם הראשונה שלבייב מסתבך עם רשתות חברתיות, לפני כשנה נעקץ באלפי דולרים ע"י אישה שטענה שתעזור לו לקבל וי כחול לאינסטגרם. מאוחר יותר קיבל באמת וי כחול, אך אותו חשבון נעלם כבר מהרשת.

מטיקטוק נמסר בתגובה: "המקרה הובא לידיעתנו וכעת החשבון המדובר נמצא תחת בדיקה. ננצל את ההזדמנות כדי להזכיר כי הדרך לפנות לטיקטוק ולקבל את המענה המהיר ביותר היא באמצעות דיווח באפליקציה".