קבוצת התקשורת פרטנר מחזקת את אחיזתה בשוק הקמעונאי באמצעות מותג אביזרי הסלולר iconz שבבעלותה. עד סוף שנת 2022 בכוונתה להפוך מספר דוכני שירות ומכירה קיימים לדוכני iconz בפריסה ארצית.

הערב יושק הדוכן הראשון של iconz בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה. מדובר ברשת שהוקמה ב-2015 עם חנות דגל בכיכר המדינה בתל אביב והתרחבה ל-13 נקודות מכירה בקניונים ברחבי הארץ. ב-2019 נרכשה iconz על ידי פרטנר ומשמשת כיום כזרוע אביזרי האופנה והלייף סטייל לסלולר של החברה. היא מתמחה בעיצוב וייצור עצמאי של כלל המוצרים.

בין המוצרים שהיא מציעה תמצאו כיסויים לניידים ולאזניות, מגני מסך, רצועות לשעונים חכמים, מוצרי טעינה, מוצרים לרכב, ליין מוצרי אודיו כמו רמקולים, אזניות ועוד. בנוסף, תציע החברה גם מוצרי לייף סטייל כמו ארנקים, קלמרים, מחברות, כוסות, בקבוקים תרמיים ועוד. 

מעבר לדוכן הפיזי, תוכלו למצוא את המוצרים בחנות אינטרנטית שהשיקה פרטנר היום. כך לדוגמה המחיר הכי זול של כיסוי לאייפון 13 וסמסונג גלקסי S22 יעלה 99 שקלים.

"פרטנר עושה היום את הצעד הראשון בהרחבת הפעילות הקמעונאית שלה בתחום אביזרי הסלולר תחת קונספט חדש. אנו שמים דגש על חווית קניה שמתכתבת עם עולמות הפאשן והלייף סטייל ומציעים מגוון חדש של מוצרים שפונים לקהל הרחב במיקום אסטרטגי ובמחירים אטרקטיביים", מסר אורי גל, סמנכ"ל שיווק פרטנר.