בדרך כלל משתמשי אנדרואיד מרוצים מכך שהם לא עם אייפון, אבל דווקא הפיצ'ר החדש שהגיע לאייפון קצת גורם לנו לקנא בבעלי המכשיר של אפל. וואטסאפ שחררה לכל בעלי האייפון את האפשרות לייצר סטיקרים ממש בקלות מתוך תמונה.

כבר בפברואר, דווח שוואטסאפ תשחרר כלי לייצור מדבקות כדי לאפשר למשתמשים ליצור סטיקרים ישירות בתוך האפליקציה. תכונה זו מספקת חוויה קלה יותר למשתמשים על ידי ביטול הצורך לעבור בין אפליקציות צד שלישי שונות, חוסכת זמן והופכת את התהליך למהיר יותר. במהלך היממה האחרונה, החברה פרסמה את עדכון וואטסאפ עבור iOS 23.7.82 ב-App Store שמביא את התכונה הזו לכולם.

כפי שנראה בסרטון - התהליך די פשוט ודומה להעתקת אובייקט מתמונה שמשתמשי אייפון מכירים מאז עדכון הגרסה האחרון. צריך ללחוץ ארוכות על האובייקט בתמונה, לעבור חזרה לשיחה בוואטסאפ, ללחוץ הדבק ולבחור באפשרות הכנסת הסטיקר - כל כך פשוט.

איך להכין סטיקרים לוואטסאפ באייפון

תכונה זו משוחררת לכל המשתמשים ב-iOS 16, אך אין תוכניות להביא אותה לגרסאות ישנות יותר של iOS, אז כדאי לכם לעדכן גרסה אם לא עשיתם זאת עד היום.

אם אין לכם אחת מהתכונות בעדכון האחרון, שימו לב שכמה חשבונות עשויים לקבל אותם במהלך השבועות הקרובים, כפי שצוין ברשימת השינויים בעדכון האפליקציה. 

אנחנו עדיין מקווים שבעדכון תוכנה הבא של אנדראויד יוסיפו את אפשרות ההעתקה של אובייקטים מתוך תמונה, ממש כמו אפל. אם אתם בלי אייפון ותרצו להכין סטיקר בקלות יותר, אתם תמיד יכולים דרך גרסת הווב, שם יותר אפשר לחתוך בקלות מתוך תמונה.