תושבת דרום הארץ, שנמצאת בהליכי גירושים מבעלה ומנהלת מולו מאבק משמורת, תובעת ממנו פיצויים בגובה 100 אלף שקלים בטענה שפרץ לטלפון הסלולרי שלה וגנב ממנו תמונות פורנוגרפיות. ההחלטה תינתן בשבועות הקרובים, לאחר שכשלו ניסיונותיו של הבעל להביא לפסילת השופטת.

לטענת האישה, בעלה גנב מהמכשיר תמונות המציגות איברים אינטימיים, לצד התכתבויות אישיות עם אנשים אחרים. בתגובה, הוא הכחיש את האישומים וטען שהתמונות וההתכתבויות הגיעו אליו מבלי שנגע בטלפון הסלולרי שלה. לדבריו, הוא לא צירף את התמונות בכתב ההגנה כדי "לשמור על כבודה" של אשתו, אך שומר לעצמו את הזכות לעשות זאת ככל שיידרש בשלב ההוכחות.

אחרי שהשופטת שמעה את טיעוניהם של שני הצדדים והגישה את הסיכומים, הבעל דרש ממנה לפסול את עצמה מלדון בתיק. זאת, בטענה שהורתה לפרקליטו למחוק את התמונות שצורפו בכתב ההגנה, מאחר שאין בהן "כל צורך הכרחי כדי להגיע לחקר האמת" ולאור העובדה שצוות בית המשפט חשוף אליהן. עוד טען הבעל שהשופטת הגבילה את החקירה הנגדית של האישה ל-40 דקות בלבד, וציין שהשופטת "גילתה ציניות כלפי הפרקליט והבעל" והביעה את הזדהותה עם האישה.

בתגובה, פרקליטתה של האישה התנגדה לפסילת השופטת. לדבריה, לא היה צורך בצירוף התמונות לצורך החקירה הנגדית, והוסיפה שמוטב שהטענות בגין הזדהות עם התובעת "לא היו מועלות בכתב".

השופטת דחתה את בקשת הגבר לפסול אותה וחייבה אותו לשלם לאישה הוצאות משפט בסכום של 2,500 שקל. "לא מצאתי ממש בטענה כי יש בהוראה למחיקת תמונות פורנוגרפיות, שצורפו ללא צנזור לכתב הטענות כאשר אין בהותרתם כדי לקדם את הפלוגתא (המחלוקת) שבמחלוקת, כדי להצביע על חשש למשוא פנים", הדגישה השופטת. החלטתה בתיק צפויה להינתן בשבועות הקרובים.