זה כבר נהיה דבר שבשגרה לדבר אחד עם השני באמצעות שיחות וידאו וקול ולא פנים מול פנים, בעקבות משבר הקורונה המתמשך, אבל וואטסאפ הייתה מהאופציות הפחות מדוברות לשיחות וידיאו, בעיקר בשל הגבלת המשתתפים שלה, אבל כעת חידוש אחד חשוב שלה אמור למשוך אתכם אליה חזרה ולסמוך על האפליקציה - כל שיחות הווידאו והאודיו של וואטסאפ מוצפנות.

בכך מצטרפות שיחות אלה להודעות הטקסט שאנחנו שולחים באפליקציה הפופולארית, ומעתה יהיה קשה הרבה יותר להאזין או לראות את השיחות שאתם מנהלים באפליקציה על ידי גורמים שאינם המשתתפים בשיחה – בין אם דרך אפליקציות צד שלישי המותקנות במכשיר שלכם או דרך כל ניסיון מעקב אחר (כזכור, עניין שזום קיבלה עליו ביקורות קשות).

ההצפנה החדשה זמינה הן לאנדרואיד והן לאייפון – וכדי להשיג אותן צריך להתקין את הגרסה החדשה ביותר של האפליקציה. תדעו שהשיחה שלכם מאובטחת אם בחלק העליון של המסך תמצאו את המשפט: "End-to End encrypted", עם ציור של מנעול.

עכשיו מחכים משתמשי וואטסאפ ברחבי העולם לבשורה הבאה החשובה – הגדלת מספר המשתמשים. כעת ניתן לשוחח רק עם 4 אנשים, אך לפי דיווחים ברשת, מספר המשתמשים צפוי לעלות בצורה משמעותית, כדי שוואטסאפ תוכל להתחרות באפליקציות שיחות הווידאו ששטפו את הרשת במשבר הקורונה – זום, סקייפ ועוד.