כחודש לאחר האירוע בו חשפה אפל את אייפון 13, החברה ערכה הערב (יום ב') אירוע נוסף, בו הציגה את הדור השלישי של איירפודס, האוזניות האלחוטיות הפופולריות שלה. איירפודס 3 יגיעו בעיצוב חדש המבוסס על איירפודס פרו, אך הפעם עם התאמה אוניברסלית.

איירפודס 3 מעוצבות באופן דומה לאיירפודס פרו, עם "גבעול" קצר יותר, עיצוב שמותאם יותר לאוזן ומארז סוללה חדש. בניגוד לאיירפודס פרו, האיירפודס הבסיסיים החדשים מגיעים עם התאמה אוניברסלית במקום כריות הסיליקון בגדלים.

כתוצאה מזאת, איירפודס 3 לא כוללות יכולות מתקדמות כמו ביטול רעש פעיל או מצב שקיפות (חדירת רעשי רקע), שנותרו בלעדיות לאיירפודס פרו ואיירפודס מקס. יחד עם זאת, יש להן אודיו מרחבי ואיירופודס 3 מזהה את תנועות הראש של המשתמש ליצירת חווית שמע מקסימלית.

אפל הגדילה את חיי הסוללה של האוזניות עד ל-6 שעות בטעינה מלאה, ואיירפודס 3 תומך כעת רשמית ב-Find My network ובמטען MagSafe. איירפודס 3 יעלו 179 דולר וניתן להזמינן בארה"ב כבר היום.

במקביל, הציגה אפל היום את המקבוק פרו החדש בגדלים 14 ו-16 אינץ'. המקבוק פרו החדש כולל שבב שאפל פיתחה בעצמה בשם M1 PRO, עם 10 ליבות. מחירו של המקבוק בגודל 14 אינץ' מתחיל ב-1,999 דולר ומחירו של המקבוק בגודל 16 אינץ' מתחיל מ-2,499 דולר. שבב נוסף הוא M1 MAX, חזק יותר. המחשבים יפעלו בקצב רענון אדפטיבי (ProMotion) עד 120 הרץ.

 

מקבוק פרו (צילום: apple)
מקבוק פרו | צילום: apple