יותר מ-72 שעות שמידע של כ-6,000 שמות של מצביעי ותומכי הליכוד היה חשוף לכולם ברשת. באתר bibiba.co.il, אתר ייעודי שהקימה המפלגה, ניתן להירשם ולהצטרף לאחד מהאירועים הקרובים של המפלגה ברחבי הארץ על ידי מילוי פרטים אישיים. כעת מתברר שפרצת אבטחה חמורה באתר חשפה את שמם של התומכים - כולל מידע רגיש כמו נכות.

שלומי טורג'מן, שחשף את הפרצה, ציין כי היא הייתה חשופה יותר מ-72 שעות, והמידע הרגיש היה נגיש לכל דורש. בשיחה עם NEXTER הוא מספר כי "כל מי שהתעסק קצת עם וורדפרס יכול למצוא את זה די בקלות ע"י שינוי קטן של ה-URL".

בתוך כך, בעזרת הפרצה באתר היעודי היה ניתן ניתן לבצע גם חיפוש ממוקד של אנשים על ידי הזנה של שם פרטי או שם משפחה. טורג'מן מספר כי ניסה לצור קשר עם מנהלי האתר ללא הצלחה. "ניסיתי להתקשר למספר הטלפון שכתוב בפרטי הדומיין, אבל נראה כאילו הקו מנותק. באתר עצמו אין דרך ליצירת קשר עם נציג רשמי כלשהו של הליכוד".

בצילומי מסך שהגיעו לידינו ניתן לראות כי ליד שמם של התומכים מופיע גם אם מדובר באנשים בעלי מוגבלות. לדוגמה - נכה 100% או חירש. בנוסף, לחיצה על אחד מהשמות מובילה לדף שמראה מתי אותו אדם נרשם ומתי הוא צפוי להגיע לאירוע של המפלגה.

מהיועץ המשפטי של הליכוד עו״ד אבי הלוי, נמסר בתגובה: ״הפעילות הדיגיטלית של הליכוד מתנהלת על פי חוק ובפיקוח היועץ המשפטי של תנועת הליכוד והנחיותיו״. כמו כן, בעקבות פנייתנו הפרצה תוקנה.