מיקרוסופט חושפת היום שדרוג גדול לצ'אטבוט של בינג. בנוסף לעובדה שכבר אין רשימת המתנה אלא הוא פתוח לכולם, וכל מה שצריך כדי להשתמש בו הוא להירשם לבינג בדפדפן של מיקרוסופט אדג' (Edge), מיקרוסופט גם משיקה כמה תכונות חדשות. כעת הצ'ט יכול לא רק לספק תגובות בטקסט בלבד אלא גם תרשימים, גרפים ועיצוב עשיר יותר. מחולל התמונות מטקסט, שמתחבר ל-DALL-E כדי ליצור תמונות על ידי בינה מלאכותית, תומך כעת ביותר מ-100 שפות, כולל עברית, שהחיפוש הסטנדרטי של בינג מציע.

מיקרוסופט גם אומרת שהיא עובדת על תמיכה בכמה מודלים, שיאפשר להעלות תמונות כדי לחפש תוכן ספציפי. למשל, לבקש מבינג לחפש רהיטים התואמים לארון ספרים ייחודי בבית.

סביר להניח שמשתמשים ייעודיים יעריכו את התוספת של היסטוריית שיחות. בעבר, הצ'אטים עם Bing AI היו נעלמים לתוך האתר. כעת תוכלו להמשיך בדיונים ישנים יותר. מיקרוסופט גם מנסה לייעל מעט את חוויית המשתמש: אם תלחצו על קישור מתוצאת צ'אט, השיחה שלכם תועבר לסרגל הצד של אדג' ותיתן לכם אפשרויות נוספות לתוצאות שקיבלתם מהצ'ט.

לאט לאט אנחנו רואים ששילוב הבינה המלאכותית של בינג מתפתח - מבדיקה טכנית בלבד למשהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו כמו שירותי האופיס של מיקרוסופט. החברה אומרת שהיא גם עובדת על העברת תוכן מצ'אטים קודמים לשיחות שלך כדי שתוכלו להמשיך שיחות ישנות, ובקרוב תוסיף תכונות שיתוף וייצוא. אפשרויות סיכום שיחה משופרות גם יהפכו את בינג לטוב יותר בלתקצר קבצי PDF, מסמכים או אתרים ארוכים. 

כפי שציפינו, מיקרוסופט רוצה גם להפוך את צ'אט הבינה המלאכותית של בינג לפלטפורמה אמיתית עם שימוש נרחב. לכן, החברה תציע בקרוב תוספים של צד שלישי כדי לבצע עוד פעולות כמו להזמין שולחן במסעדה, או לפתור חישובים מתמטיים מורכבים מ-Wolfram|Alpha (מנוע חיפוש חישובי).

גם דפדפן אדג' יקבל שדרוגים בקרוב. מיקרוסופט טוענת שבסופו של דבר נראה ממשק "אלגנטי ומשופר", הודות לפינות מעוגלות ואלמנטים חצי שקופים. הדפדפן גם ישופר בזכות Bing AI בדרכים חדשות: הצ'אט המובנה באדג' יכול להראות מקומות לצפות בסרט מסוים שאתם משוחחים עליו. תוכלו גם לשוחח בצ'אט של בינג ישירות על אתרים שבהם אתם גולשים באפליקציות אדג' לנייד.

למיקרוסופט כנראה יהיו עוד הכרזות בנושא לקראת ועידת ה-Build שלה בסוף החודש. אך היא החליטה להציג חלק מהם כבר עכשיו, אולי מכיוון שגוגל מתכננת ביום רביעי הבא להציג את החידושים שלה בנושא הבינה המלאכותית ושתי החברות אוהבות למשוך את תשומת הלב התקשורתית אחת של השנייה.