סמסונג הכריזה היום על ההשקה של שלושה מכשירים חדשים: גלקסי A33, גלקסי A53 וגלקסי A73, כולם כבר בסטנדרט של 5G.

הסדרה החדשה משלבת בין מעבד חדש, מצלמת ה-AI המוכרת של Galaxy, מסך חד וסוללה המחזיקה מעמד למשך יומיים, לדברי סמסונג. הסדרה מציעה רמת אבטחה גבוהה ועיצוב דק, אופנתי וידידותי לסביבה. בנוסף, המכשירים תומכים בשדרוגים רצופים של One UI ושל Android OS ובעדכוני אבטחה.

SAMSUNG GB Galaxy A33 5G (צילום: SAMSUNG)
SAMSUNG GB Galaxy A33 5G | צילום: SAMSUNG

מצלמה

שלושת המכשירים מציעים חוויית צילום מתקדמת ומשופרת, הכוללת שלל תכונות מסדרת Galaxy S. מערכת הצילום ב-Galaxy A53 כוללת ארבע עדשות ומצלמת OIS של 64MP עם טכנולוגיית VDIS שמאפשרת לצלם תמונות חדות ויציבות. מצלמה קדמית של 32MP מאפשרת לצלם תמונות סלפי וליהנות משיחות וידאו.

סדרת Galaxy A החדשה כוללת מעבד 5NM חדש, ומצלמה משופרת על-ידי טכנולוגיית AI חדישה שמבטיחה להביא תוצאות גם בתנאי תאורה חלשה ובלילה.

מצב "לילה" משופר משלב עד 12 תמונות בו-זמנית, כדי שתמונות שצולמו בלילה ייראו בהירות ועם פחות רעש. ובעת צילום וידאו בסביבות עם תאורה חלשה, קצב הפריימים בסדרת Galaxy A מסתגל באופן אוטומטי כדי לייצר קטעי וידאו בהירים וברורים. מצב "דיוקן" משופר לוכד את העומק ואת קווי המתאר של האובייקט בצורה מדויקת יותר, הודות למצלמות כפולות ולטכנולוגיית AI. בעזרת מצב Fun אפשר לשדרג כל רגע באמצעות מסננים ואפקטים שכעת פועלים בעדשה רחבה במיוחד.

מסך וסוללה

מסך Super AMOLED יוקרתי בגודל 6.5 אינץ' של ה-Galaxy A53, מציע גם קצב ריענון של 120 הרץ, כאשר ה-Galaxy A33 מצויד במסך Super AMOLED בגודל 6.4 אינץ' עם קצב ריענון של 90 הרץ. הדגם של ה-A73 לעומת זאת גדול יותר עם מסך של 6.7 אינץ'. בנוסף, סדרת Galaxy A מצוידת בסוללה שיכולה להחזיק מעמד למשך עד יומיים לפי החברה ובתכונת טעינה מהירה של 25W.

SAMSUNG GB Galaxy A73 5G (צילום: SAMSUNG)
SAMSUNG GB Galaxy A73 5G | צילום: SAMSUNG

עיצוב

המסגרת הדקה של המכשיר יוצרת מראה חלק ואופנתי, ועיצוב Ambient Edge מטמיע את המצלמה בגוף הטלפון. Galaxy A53 5G ו-Galaxy A33 5G מתאפיינים בזכוכית העמידה Corning® Gorilla® Glass 5 עם דירוג IP67 של עמידות בפני מים ואבק, שמספקת עמידות משופרת. האריזה קטנה יותר ואינה כוללת ראש מטען כחלק מהמדיניות הירוקה של החברה.

זמינות ומחיר

מעבר לחומרים, גם אורך החיים של סדרת Galaxy A החדשה שופר. Galaxy A53 5G מבטיח שדרוגים של One UI ו-Android OS של עד ארבעה דורות ועדכוני אבטחה של עד חמש שנים.

ה-Galaxy A53 יהיה זמין החל מה-18 במרץ, וה-Galaxy A33 יהיה זמין החל מה-8 באפריל. ה-Galaxy A73 יהיה זמין החל מה-22 באפריל וגם בישראל. 

SAMSUNG GB Galaxy A53 5G (צילום: SAMSUNG)
SAMSUNG GB Galaxy A53 5G | צילום: SAMSUNG

Galaxy A53 בנפח של 128GB - יעלה 1,679 שקלים אצל היבואן הרשמי, והגלקסי A33 בנפח של 128GB  יעלה 1,299 שקלים אצל היבואן רשמי. המחיר של ה-A73 בישראל עדיין לא ידוע.