בשימוע שנערך אתמול בניו יורק, עורכי הדין של סם בנקמן-פריד, המוחזק במעצר ומחכה למשפט, ביקשו מבית המשפט מספר הקלות עבור הלקוח שלהם. ע"פ עורכי הדין, בנקמן-פריד חי על לחם, מים, ומדי פעם חמאת בוטנים, מאחר שבמתקן המעצר בו הוא שוהה לא מספקים עבורו אוכל טבעוני. מיליארדר הקריפטו לשעבר הועבר ממעצר בית למתקן מעצר, מאחר שהשופט קבע כי הוא עבר על תנאי המעצר שלו, ביניהם הטרדת עדים וניסיון גלישה באינטרנט לאתרים שאסור היה לו לגשת אליהם.

עורכי הדין של בנקמן-פריד טענו בפני השופט כי בנקמן-פריד אינו יכול לאכול את האוכל שמוצע לו במתקן המעצר, מפני שהוא טבעוני מוצהר ובבית המעצר מספקים אך ורק בשר. בנוסף, עורכי הדין טוענים כי בנקמן-פריד אינו מקבל גישה לתרופה שהוא לוקח באופן קבוע במרשם - אדרל, תרופה שעוזרת לבעיות קשב וריכוז (בדומה לרטלין).

בנוסף, לבנקמן-פריד יש מלאי הולך ואוזל של אמסם, תרופה שנועדה לטפל בדיכאון. "ללא התרופות שלו, בנקמן-פריד יחווה חזרה לסימפטומים של דיכאון ושל ADHD, מה שישפיע באופן חמור על היכולת שלו לקבל הגנה במשפט", הצהיר עורך הדין של בנקמן-פריד. השופט בשימוע הורה לבית המעצר לספק לבנקמן-פריד את התרופות שהוא זקוק להן.

לפני 11 יום בנקמן-פריד נשלח לבית המעצר, מאחר שהשופט הכריע כי הוא עבר על תנאי מעצר הבית שלו באופן תדיר. בין היתר הואשם בנקמן-פריד בניסיון לתקשר עם העדים האחרים במשפט, ובניסיון סחיטה של קרוליין אליסון, אחת מעדות המדינה בפרשה ומי שהייתה מנהלת קרן הגידור של בנקמן-פריד, כמו כן מי שהייתה חברתו לשעבר.

ע"פ התביעה, בנקמן-פריד העביר לניו יורק טיימס את יומנה האישי של אליסון, ובכך ניסה להשפיע על העדה ועל תוצאות המשפט. בנקמן-פריד יישאר נכון לעכשיו בבית המעצר עד לפתיחת משפטו בעוד שישה שבועות.