סמסונג השיקה הערב (רביעי) את גלקסי S20 FE, גרסה חדשה ומוזלת לסדרת גלקסי S20. "גרסת המעריצים" (Fan Edition) היא התשובה של הענקית הדרום-קוריאנית למכשיר האייפון SE, דגם הכניסה של אפל.

Samsung Galaxy S20 FE (צילום: סמסונג)
צילום: סמסונג

המכשיר החדש יצויד במסך 6.5 אינץ' ופאנל Super AMOLED, עם קצב רענון גבוה במיוחד של 120 מגה הרץ. המכשיר ישודך לערכת השבבים סנאפדרגון 865, יתמוך בכל תדרי קישוריות דור חמישי (5G) ויצויד סוללה בנפח של 4,500 מיליאמפר. המכשיר יוצע בשני נפחי איחסון, 128 ג'יגה בייט (6 ג'יגה בייט של זיכרון וירטואלי) ו-256 ג'יגה בייט (6 או 8 ג'יגה בייט של זיכרון וירטואלי).

Samsung Galaxy S20 FE (צילום: סמסונג)
צילום: סמסונג

ומה בגזרת המצלמה? המכשיר החדש יגיע עם מצלמת סלפי ברזולוציה של 32 מגה פיקסל, לצד מערך צילום אחורי שכולל עדשה רחבה ברזולוציה של 12 מגה פיקסל, עדשה אולטרה-רחבה ברזולוציה של 12 מגה פיקסל ועדשת טלפוטו (telephoto) ברזולוציה של 8 מגה פיקסל. המצלמה האחורית תצויד גם בטכנולוגיית pro-grade, כפי שניתן למצוא במכשיר הגלקסי S20, ועם זום דיגיטלי שמגדיל פי 30.  ומה עם העמידות? המכשיר יתמוך בתקן IP68, שיאפשר למכשיר לשהות במים בעומק של מטר וחצי במשך 30 דקות. בסמסונג לא ממליצים להשתמש בסמארטפון בים או בבריכה.

Samsung Galaxy S20 FE (צילום: סמסונג)
צילום: סמסונג

המכשיר החדש יגיע בשישה צבעים שונים: אדום-ענן, כתום-ענן, לבנדר-ענן, מנטה-ענן, נייבי-ענן ולבן-ענן. בסמסונג טוענים שגוף המכשיר יורכב מחומרים עם טקסטורת פרימיום שיטשטו טביעות אצבעות.

Samsung Galaxy S20 FE (צילום: סמסונג)
צילום: סמסונג

המכשיר יהיה זמין לרכישה באתר סמסונג העולמית החל מה-2 באוקטובר, וניתן לרכוש אותו בהזמנה מוקדמת כבר היום. המחיר לגרסת הדור החמישי הוא 699 דולר, ובארץ הוא צפוי לעלות פחות מ-3,000 שקלים. 

>> כל השמועות על האייפון 12