אייפון 15 פרו (צילום: אפל)
אייפון 15 פרו | צילום: אפל

האייפון 15 הושק רק בשבוע שעבר (12.9), אבל הוא כבר גורם לאנשים לאבד את זה. אין הסבר אחר לטבלת המחירים שעלתה בקבוצת הפייסבוק "סטטוסים מצייצים", שמייצגת כביכול את המחירים של שלל הדגמים החדשים. ובכן אם תשאלו את הרשתות הגדולות כמה יעלה לכם אייפון 15 פרו מקס עם 1 טרהבייט זיכרון, אתם לא תקבלו את התשובה 8,299 ש"ח כפי שרשום בפוסט, והסיבה העיקרית לכך היא שאין עדיין מחירים לאייפונים.

נכון שהתרגלנו כבר לפייק ברשתות החברתיות, אבל טבלת המחירים הזאת הצליחה להפחיד לא מעט אייפוניסטים שמתכננים כבר את החופשה השנתית שלהם לאילת בהתאם לתאריך יציאת המכשיר בישראל, הכול במטרה להשיג את הדיל הטוב ביותר. ממש כפי שאמר לנו עומר: "8,299 ש"ח? איך שראיתי את המחיר, נבהלתי". אז תנו לנו להרגיע אתכם - כשיהיו מחירים אתם תגלו אותם ולא מהרשתות החברתיות. אתם תוכלו להתעדכן במחירים באתרי החדשות וככל הנראה יטרגטו אתכם (שליחת פרסומות מותאמת אישית) ע"י החברות השונות שמוכרות אייפונים עם פוסטרים שבהם תמצאו את המחירים שלהם.

טבלת מחירי האייפונים השקרית מסטטוסים מצייצים (צילום: צילום מסך)
טבלת מחירי האייפונים השקרית מסטטוסים מצייצים | צילום: צילום מסך

מתי כן נדע את המחיר?

כל הרשתות מתכננות לחשוף את המחירים שלהם בחצות הלילה של ה-30.9, או ב-1.10 בשעות הבוקר כדי לקדם את המכירה המוקדמת שלהן.

מה אנחנו כן יודעים על המחיר?

הוא לא יהיה כל כך גבוה כמו בפוסט המדובר, אומנם אנחנו צפויים לראות עלייה קלה של המחירים בגלל התחזקות הדולר מול השקל, אבל אפל לא העלתה את המחירים ולכן הם צפויים להיות די דומים לאלה של שנה שעברה.

האם כדאי לכם לחכות כדי לשדרג?

ברור. לקנות מכשיר חדש עכשיו זה כמו לקנות מניה בשיא שלה, או שתחכו קצת לאייפון 15 ותעברו רשמית לעולם המופלא של מטען USB-C או שתזכו לרכוש מכשיר ישן יותר במחיר מוזל יותר.