סו מיי יאן, אשת עסקים בת 25 מהונג קונג שנהגה להציג את אורח חייה הראוותני באינסטגרם, הותקפה ונשדדה בדירתה אחרי ששלושה שודדים פרצו אליה. לפי הפרסומים בתקשורת הסינית, התוקפים שעטו מסכות וכובעים עקפו את השומר בקומפלקס בנייני היוקרה שסמוך לתחנת המשטרה. הם קשרו אותה ואת המטפלת של בנה - ואיימו להכות את בנה בן השישה חודשים. אחרי שלא מצאו כסף מזומן, החליטו לבזוז רכוש בשווי 3.6 מיליון דולר הונג-קונגי (כ-464 אלף דולר).

לפי המשטרה המקומית, השודדים הגיעו לבניין ביום שלישי בבוקר בשעה 11:00. מיי יאן עדיין ישנה באותה העת, ולכן המטפלת של בנה פתחה להם את הדלת; כשהתעוררה בעקבות הרעש, הם כבר היו בתוך הבית. לדבריה, אחד הפורצים איים להכות את בנה התינוק, ובתגובה היא התחננה בפניהם שיעצרו ו"יקחו את מה שהם רוצים". שלושת הפורצים גררו אותה ואת המטפלת לחדר של התינוק, קשרו אותן עם נייר דבק, והמשיכו לערוך חיפושים בדירה. אחרי שלא מצאו כסף מזומן, הם חזרו למיי יאן, הכו אותה וחזרו על דרישותיהם. הם גנבו עשרה תיקי יד, שבעה שעונים, לפטופים ושני סמארטפונים.

כמה דקות לפני השעה 12:00 בצהריים הצליחה מיי יאן להשתחרר מהדבק והזעיקה את המשטרה, שלא הצליחה לאתר את הפורצים. השוד נקלט במצלמות CCTV, והמשטרה מנהלת כעת מצוד אחרי החשודים. לפי ההערכות, ההתקפה על סו מיי יאן לא הייתה אקראית: הם ניסו להגיע לדירתה גם יום קודם לכן כשהם לבושים בתור שליחים. ככל הנראה, חבורת השודדים סימנה אותה בעקבות חשבון האינסטגרם הפופולרי שלה, בו היא מקדמת את עסקי הקוסמטיקה שלה ומציגה לא מעט תמונות של רכושה היוקרתי, החל מתיקי לואי ויטון ועד תכשיטי יהלומים מנקרי עיניים.

 

thanks

פורסם על ידי ‏‎Mei Yan So‎‏ ב- יום שלישי, 11 באוגוסט 2020

 

 

皮皮今次肥了 Fan Tg 呢個人送Hermes 比我個仔係咩事 Psy Sammie 未來新抱仔都黎搞我個仔

פורסם על ידי ‏‎Mei Yan So‎‏ ב- יום רביעי, 26 באוגוסט 2020

 

בעקבות התקרית, סו מיי יאן פנתה ל-86 אלף עוקביה וביקשה מהם לעזור לה לתפוס את הפושעים ולהביאם לבית המשפט; היא אף הציעה תמריצים בגובה כ-258 אלף דולר לאלה שיסייעו לה. "אני מעולם לא הכיתי את בני, אך הם העזו לעשות זאת. נתתי להם הכל והם עדיין הכו אותי, את המטפלת שלי ואת בני. שלושת הגברים האלה הם כל כך חסרי תועלת, שכל מה שהם יכולים לעשות זה לשדוד נשים וילדים. הם הכו תינוק בן שישה חודשים, כמה חסרי בושה אפשר להיות?". היא האשימה גם את חברת הניהול של הבניין: "אמרתי לשומרים 10 מיליון פעם לא לאפשר לאנשים להיכנס בלי האישור שלי, אבל הם עדיין אישרו לשלושה גברים עם מסיכה וכובעים ומראה מפוקפק לעשות זאת".

 

Goodnight buddy

פורסם על ידי ‏‎Mei Yan So‎‏ ב- יום שבת, 21 בנובמבר 2020

 

 

今日比人約行街既後果。。。 真係想嘔血

פורסם על ידי ‏‎Mei Yan So‎‏ ב- יום רביעי, 25 במרץ 2020

 

לא מדובר בפעם הראשונה שכוכבי אינסטגרם עשירים מותקפים ונשדדים. המקרה המפורסם ביותר אירע באוקטובר 2016, אז קים קרדשיאן-ווסט נשדדה באיומי אקדח במלון בפריז. כזכור, גברים שלבשו מדי שוטרים כפתו אותה בידיה וברגליה, חסמו את פיה, נעלו אותה בחדר האמבטיה – ושדדו תכשיטים וסמארטפונים. המטרה המרכזית שלהם הייתה טבעת היהלום בשווי 4.5 מיליון דולר, אותה קיבלה מקניה ווסט לפני הנסיעה.  חודשים לאחר השוד, קרדשיאן אמרה כי למדה מכך לא להשוויץ ברכושה ברשתות החברתיות וכי היא מרגישה שהובילה אליה את השודדים היות ובשל הפרסומים התכופים שלה הם ידעו בדיוק מה יש באחזקתה וגם איפה היא נמצאת.

View this post on Instagram

A post shared by The Wed List (@thewedlist)

"הם כל הזמן אמרו 'הטבעת, הטבעת'", נזכרה בזמנו הכוכבת כשסיפרה מה קרה, וכך הבינה לאיזו טבעת בדיוק הם מתכוונים - זו שהראתה לכולם באינסטגרם. לפי רשויות הביטחון בצרפת, שווי הרכוש שנגנב באותה מתקפה הגיע ללא פחות מ-9 מיליון דולר.