סאפיה נאוואז (צילום: twitter)
"אני לא יודעת מי הם כל האנשים שעשו ריטוויט לציוץ שלי, אבל נראה שממש נפגעתם ממנו". סאפיה נאוואז | צילום: twitter

 

נתחיל בשאלה: אתם יודעים בן כמה כדור הארץ שלנו? אחרי שהשבתם שלא, אבל כנראה הערכתם שמדובר במספר די גדול, נספר לכם על סאפיה נאוואז (Safiyyah Nawaz), בת 17 מצפון קרוליינה שבארה"ב, שבערב השנה החדשה, צייצה בטוויטר שלה: "איזה יופי, כדור הארץ עכשיו בן 2014 באופן רשמי".

הפוסט של נאוואז שותף נכון לעכשיו כמעט 16 אלף פעמים וקיבל קצת יותר מ-10,000 "לייקים" ואיתם הגיע גם הלינצ'טרנט, כשרבים קיללו אותה ואחרים אף קראו לה להתאבד.

עוד NEXTER בפייסבוק, כל הזמן 

"תהרגי את עצמך" כתב גולש אחד, "תתאבדי", כתב אחר, "כלבה טיפשה", הצהיר עוד גולש שבטח יודע בן כמה כדור הארץ. ציוצים נוספים שוב קיללו את הצעירה כשמילות המפתח שכיכבו בתגובות היו "כלבה", "טיפשה" וכמובן "כלבה טיפשה" המשולב.

הצעירה אגב טוענת שהציוץ בכלל היה בדיחה ושהיא מצייצת כל מיני שטויות בחשבון הפרטי שלה עבור חבריה ובני משפחתה: "אני מעלה הרבה דברים מוזרים לטוויטר", היא אמרה בראיון לאתר באזפיד. היא הוסיפה: "רגע לפני ששלחתי את הציוץ המדובר, כתבתי אותו על הטלפון שלי והראיתי אותו לאחי. אמרתי לו שאני הולכת לפרסם את זה והוא השיב 'אוקי'".

הציוץ של סאפיה נאוואז (צילום: twitter)
"כדור הארץ בן 2014". הציוץ המסעיר | צילום: twitter

בטוויטר, נאוואזה גם לא נשארה חייבת וניסתה להשיב לכל המגיבים (ולאלה שבין היתר התייחסו למוצא ה"לא ברור" שלה): "עד עכשיו כתבו לי 'עצרו את הבנות המקסיקניות, עצרו את הבנות השחורות ואת הבנות ההודיות', חהחהחה – כולכם טועים)".

"אני רוצה להכריז שאני רצה לנשיאות ארה"ב בשנת 2036" היא כתבה בציוץ אחר. 

בחלק הפחות מבודח היא כתבה: "אני לא יודעת מי הם כל האנשים שעשו ריטוויט לציוץ שלי, אבל נראה שממש נפגעתם ממנו".

בעניין הקריאות להתאבד היא כתבה: "מיכוון שכל כך הרבה אנשים אמרו לי להתאבד, אני רוצה להעלות את המודעות להתאבדויות ולבקש מכם לא לצחוק על הנושא לעולם".

 

>> "גברים אומללים בשופינג": החשבון הכי עצוב (ומצחיק) באינסטגרם

>> "טסה לאפריקה. מקווה שלא אדבק באיידס. סתם. אני לבנה!"