סרטוני הערצה לזמר ג'סטין ביבר הם לא דבר חדש ויש עשרות ואולי אף מאות אלפי כאלה ברשת. לפני שבוע העלתה משתמשת יוטיוב בשם wzr0713 סרטון כזה בדיוק, באורך של כשלוש דקות, תחת השם JB Fanvideo.

לא ברור לאיזו מטרה צולם הסרטון והאם באמת מדובר במעריצה מטורפת או פארודיה משעשעת. אחת הסברות היא שאת הווידאו צילמה הבחורה בניסיון לזכות בתחרות "החברה" של ביבר לכבוד קמפיין יחסי ציבור של הבושם החדש שלו. בקמפיין מזמין ביבר את הגולשות עשות לשיר בויפרנד גרסה נשית משלהן.

בין אם עבור התחרות ובין אם למטרה אחרת, המעריצה (לאינה ווקר בת ה-20) עושה טייק אוף לסינגל האחרון של ביבר, בויפרנד, אבל היא מחליפה את המילים לגירלפרנד ומדקלמת משפטים כמו: "אם הייתי החברה שלך, לעולם לא הייתי נותנת לך לעזוב בלי מכשיר הקלטה קטן מחובר לשרוול שלך. תמיד הייתי בודקת מה קורה איתך, היי! עם מי אתה מדבר? תעביר איתי יום שלם ואני אקרא לך בעלי"...ועוד שלל ביטויי סטוקינג מפחידים ומטרידים מאוד.

המילים והמבטים שהבחורה הזו נועצת למצלמה הפכו אותה ללהיט ויראלי. הסרטון המסתורי הפך לסנסציה ובתוך 48 שעות בלבד זכה ל-1.35 מיליון צפיות. היום, שבוע אחרי הסרטון כבר קיבל למעלה מארבעה מיליון צפיות.

אבל זה לא הכל, ובמהרה הפכה המעריצה למם תחת השם: Overly Attached Girlfriend (החברה שנקשרת יותר מדי) וברשת מופצות היום מאות תמונות עם טקסטים שונים על חברה מהגיהנום. לפניכם המיטב עם תרגום חופשי לעברית (באנגלית זה יותר מצחיק).

"קיבלת את ההודעה שלי? על ההודעות הקודמות שלי?".

"קראתי משהו מאוד מעניין אתמול. את המיילים שלך".

"בוא נשאיר את סקייפ דלוק, כדי שנוכל לראות אחד את השני ישנים".

"למה אתה לא עונה לטלפונים שלי?" מתקשרת 20 פעמים בחמש דקות.

"טיפשון, לא איבדת את המפתחות שלך, הם פה. רק לקחתי אותם לשכפול".

"עברתי על הודעות הטקסט שלך מקודם, מי זאת 'אמא'"?.

"חוררתי את כל אמצעי המניעה, עכשיו תצטרך לאהוב אותי לנצח".

"מחקתי את הפורנו שלך והחלפתי אותו בסרטונים שהכנתי בשבילך".

"אכלת בוונדי? מי זאת וונדי?".

98b.jpg

היוש! התגעגעת אלי? 

והנה לאינה ווקר בחיים האמיתיים, דווקא חמודה

>> צפו: הצעת הגירושין הראשונה בליפ דאב